Dance Yoga se Simi Solarin

KDY: Sobota 21.10. 2017 15:30 – 18:00
KDE: Yoga Karlín, Březinova 13, Praha 8
CENA: 500KČ
KONTAKT: info@yogakarlin.cz; +420 22 3 005 595
Doprovázet Vás bude lektorka Simona Solarin.

Pro účast, prosím, vyplňte online přihlašovací formulář ZDE . Novinky a další informace o události sledujte na našem Facebooku.

 

Dance Joga®

 

Jde o spojení základních pozic z powerjógy , klasického baletu, různých moderních tanečních technik i jazzu. Powerjóga je tak obohacena o různé vlny tělem, pohyb do prostoru, izolacemi jednotlivých částí těla.

Tančí se na hudbu melodickou, klidnou, ale rytmickou. Měly by v ní být slyšet doby. Díky balančním pozicím dancejóga podporuje správné držení těla, zpevňuje centrum těla. Dále zvyšuje koordinaci pohybu, flexibilitu, ladnost a pružnost celého těla.

Představení cvičebního stylu dancejógy, který spojuje jógové pozice a jednoduché taneční prvky vycházející  z klasického baletu a moderního tance. Klasická jóga je tak obohacena o různé vlny tělem, ladností jednotlivých přechodů, pohybem do prostoru a především souznění s hudbou. Proto neváhejte a přijďte objevit tajemství ladného pohybu ve spojení s jógovými asánami a krásnou melodií. Prostřednictvím dancejógy zastavme tok času a zároveň nechme proudit svou radost, vášeň a energii.

Na konci lekce Vás čeká příjemných 30 min. řizené relaxace.