Nedělní kurz pro začátečníky

KDY: Neděle 8. 10. – 10. 12. 2017 | 19.15 – 20.45 hod (10 lekcí * 90 min)
KDE: Yoga Karlín
CENA: 2 400 (s kartami Multisport a ActivePass 1400 Kč – je třeba použít kartu na každé lekci)
[2 nevyčerpané lekce je možné nahradit u stejné lektorky]

Pro účast, prosím, vyplňte online přihlašovací formulář: https://goo.gl/forms/ZORuVOaW7bIscG0M2 (Registrovat se a platit můžete také na recepci.)

Novinky a další informace o události sledujte na našem Facebooku.

Informace o kurzu:

Kurz jógy pro začátečníky s lektorkou Helenou Chotětickou, vycházející z tradičního stylu jógy zvaného aštanga vinjása, který pochází z indického Mysore. Během kurzu se naučíte správně dýchat, rozvinete schopnost koncentrace na dech a umění ho ovládat. Na základě dechu se naučíte používat tělo tak, aby nám v něm bylo příjemně. Projdete si základní stojné pozice, pozice v sedě a pozice inverzní (obrácené). Podrobně si vysvětlíme pozdravy slunce A + B a všechny navazující pozice. Součástí kurzu budou kratší úseky na vybudování síly středu těla (pánevního dna), uvolnění a protažení beder a kyčlí, otevření ramen apod.

Koncept kurzu je sestaven tak, abyste mohli (pokud budete mít chuť) cvičit i doma. Kurz je vhodný pro všechny, kteří s jógou začínají, chtějí se jí naučit a upevnit její základy.

O lektorce – Helena Chotětická

Helena se k józe dostala před několika lety, kdy ji na první lekci zlákala kamarádka, která jógu začala učit. Hned od prvního momentu věděla, že je to láska na první dech. Zpočátku brala jógu jako skvělou kompenzaci k silovým sportům, jimž se poměrně intenzivně věnovala odmalička. Postupem času Helena začala jógu vnímat trošku hlouběji. Uvědomila si, že to není jen fyzické cvičení, ale nástroj, jak si udržet dlouhodobě fyzické a duševní zdraví.