Ranní kurz jógy pro začátečníky

KDY: Pátek 3. 11. – 15. 12. 2017 a 5. 1. – 23. 2. 2018 | 7.30 – 8.30 hod (15 lekcí * 60 min)
KDE: Yoga Karlín
CENA: 2 400 Kč (s kartami Multisport a ActivePass 900 Kč – je třeba použít kartu na každé lekci;
3 nevyčerpané lekce je možné nahradit u stejné lektorky)

Pro účast, prosím, vyplňte online přihlašovací formulář: https://goo.gl/forms/xfubTIcZqiXGjGFH2 (Registrovat se a platit můžete také na recepci.)

Novinky a další informace o události sledujte na našem Facebooku.

Informace o kurzu:

Cílem kurzu je zvládnutí správného technického provedení základních jógových ásan tak, abychom měli z praktikování co největší užitek a poznali možnosti našeho těla. Naučíme se základům, na kterých bude možné dále stavět v náročnějších ásanách.

Kurz pro začátečníky bude probíhat v jemnějším tempu, bude kladen důraz na podrobné vysvětlování jednotlivých ásan tak, abychom se naučili nejen správné technické provedení, ale sladili pohyb s dechem a naučili se lépe vnímat svoje tělo.

Každá lekce bude zaměřená na konkrétní téma. Postupně se budeme věnovat pozdravům slunci, technice provedení předklonů, záklonů, rotačním ásanám, otevření kyčlí, otevření ramen, středu těla, balančním pozicím, dechu, bandhám, koncentraci a relaxaci.

Každá lekce zahrnuje jógovou praxi i trochu teorie a je vhodná pro kohokoli. Pokud máte nějaké zdravotní obtíže, poraďte se, prosím, o vhodnosti kurzu přímo u nás ve studiu.

O lektorce – Simona Helová

Simona se zaměřuje zejména na vinjása jógu a zajímá se o propojení pohybu, dechu a koncentrace. Absolvovala školu jógy v rámci vzdělávání organizace FISAF, se zaměřením na vinjása jógu a pránájámu, a mnoho workshopů a kurzů u českých i zahraničních lektorů. Nyní jsou jejími učiteli především Andrea Hájková-Smékalová, Katka Nováková, Dalibor Štědronský, Laura Crowe, Jan Pletánek a mnozí další.Inspirací je pro Simonu také qigong a shiatsu, které absolvovala v Terapeutické škole nového shiatsu a funkční fyzioterapie Jana Pletánka.

Těšíme se na Vás!