Katka Prýmková

Co učím:
Vinjása, Power, Hatha jóga

Zpomal a užij si život. Není to pouze scenérie, kterou neuvidíš, když budeš příliš spěchat, ale především propásneš smysl, kam jdeš a proč.

Jógou a její výukou se zabývám již několik let. Pravidelně jezdím do Indie a Thajska, kde se i já stále učím novému od svých učitelů. Jsem certifikovaný učitel jógy vedený pod registrací mezinárodních učitelů u Yoga Alliance Certificate RYT 500. Vyučovala jsem jógu v nejrůznějších koutech světa a dnes se snažím kousek této příjemné energie vdechnout i do svých lekcí.

Jsem tvořivý člověk s nikdy nekončící dobrou náladou. Žila jsem několik let v Austrálii a na Maledivách a poslední roky procestovala s batohem na zádech kus světa. Jsem nadšená fotografka i dobrodruh s vášní pro poznávání nových kultur a zemí, mimo jógu mě baví také číst krásné knihy, skládat básně a potápět se v hlubinách oceánu.

Při učení jógy se snažím být v neustálém kontaktu s každým jednotlivcem, tedy naslouchat jeho potřebám a pomáhat mu při ásanách tak, aby pro něj praxe byla přínosná a pochopil hlubší podstatu jógy.