Alchymie záměru

Dílna 7/1/2018
690 Kč

Pojďte si společně s Petrou Zappovou vytvořit prostor pro ujasnění si vašeho záměru pro další období.

Vážení přátelé, zveme Vás na novoroční workshop, kde společně vytvoříme prostor pro ujasnění si našeho záměru pro další období. Obrátíme se do našeho vnitřního světa a zkusíme ho společně prozkoumat. Zkusíme pootevřít svá srdce a vnímat, jaká témata se tam otvírají. A jako alchymisté z toho všeho namícháme elixír života na další období.

Workshop Alchymie záměru vedený Petrou Zappovou bude v pomalejším rytmu, mohou se ho zúčastnit i začátečníci. V první dvouhodinové části protáhneme a naladíme tělo prostřednictvím hatha jógových pozic, které postupně propojíme do krátkých flow sekvencí v rytmu našeho dechu. Pak si dáme krátkou pauzu. Druhá část bude spíše v meditativním a relaxačním duchu – budeme pracovat s dechem, koncentrací a vizualizací.

Odesláním formuláře vzniká nezávazná rezervace místa. Přihlášku závazně potvrdíte zaplacením ceny workshopu (690,-Kč) na náš účet nebo na recepci Yoga Karlín.

Workshop se uskuteční při minimálním počtu 10 účastníků.

Budeme se těšit na setkání s Vámi.

Přihláška

Telefonní číslo použijte také jako variabilní symbol pro vaši platbu. Ve vyjímečné situaci ho použijeme pro kontakt před akcí.
Cokoli se chcete zeptat, nebo ke své přihlášce poznamenat.

Platební informace

Můžete platit převodem či hotově na recepci.
Informace jak zaplatit vám
pošleme také do emailu po přihlášení.

Číslo účtu: 2701159443 / 2010
Variabilní symbol: vaše telefonní číslo
Zpráva pro příjemce: Alchymie záměru

Informace o zpracování osobních údajů