Čarokrásné Bali s jógou

Pobyt od 21/3/2019 do 4/4/2019
34 900 Kč

Vydejte se na cestu po Bali - ostrově Bohů a Démonů, který je označován za Ráj na zemi. klidníme ducha, otevřeme prostor k sebereflexi.

Vydejte se na cestu po Bali – Ostrově Bohů a Démonů, který  je často označován za Ráj na zemi. Je to pravděpodobně proto, že se tu můžeme setkat se životem ještě ve své přirozené formě, duchovní síla je téměř hmatatelná a všeobjímající zeleň potěší všechny naše smysly. Tato energie nám pomáhá jít hlouběji do našeho nitra a uvědomit si, jak to vlastně máme my. Jak se cítíme ve svých životech a jak si to můžeme upravit, aby nám bylo lépe a lehčeji. Budeme se věnovat józe, kterou Denisa Koubková vnímá jako spojení s universální samoléčivou silou, což můžeme sledovat všude v přírodě. V léčení jógou stojí v popředí člověk a jeho možnosti…

Cesta je koncipována jako pobytová a poznávací. Je kombinací kouzelných cestovatelských zážitků na krásném ostrově Bali s jógovými lekcemi,

Jógou Vás provede Denisa Koubková.

ITINERÁŘ CESTY
Den 1
Odpolední let z Prahy na Bali.
Den 2
Odpoledne přílet na Bali. Přejezd na východní pobřeží do městečka Candidasa, Zde strávíme 4 noci.
Den 3
Relaxace na bílé pláži Pantai Putih neboli panenské pláži, jak se někdy nazývá. Zde je možnost masáží přímo na pláži nebo v altánku nad mořem v Candidase. V tomto městečku je možnost navštívit různé beauty salóny a nechat se rozmazlovat.
Den 4
Ranní výšlap na mystický chrám Lempuyang. Návštěva nádherného vodního paláce Taman Ujung a královských vodních zahrad Tirta Gangga. Vodní palác Tirta Gangga s krásným parkem, komplexem exotických bazénů s obrovskou vodní fontánou, obklopen krásnými rýžovými terasami a bujnými zahradami byl založen kolem r. 1947 králem Karangasem. Tirta Gangga je opravdovou oázou klidu s výhledem na bujnou zeleň i moře. Taman Ujung, palác obklopen modrými vodami oceánu na východním pobřeží Bali, výhledem na sopku Agung a nádhernými rýžovýni terasami, je dědictvím královských rodin Karangasem obklopen nádhernými jezírky a zahradami.
Den 5
Ranní a večerní program s Denisou. Relaxace u moře nebo u bazénu.
Den 6
Dopoledne přejezd do retreat centra v oblasti SIDEMENU – nádherné oblasti balijské vysočiny. Zde se ubytujeme v příjemném centru s bazénem a s výhledem do krásných kopců a rýžových polí. Strávíme zde 4 noci.
Den 7
Ráno a večer jógový program s Denisou, relaxace v centru. Relaxovat lze u bazénu nebo na masáži – ať už tradiční nebo léčebné s místními šamany. Můžete se projet na kolech po okolí nebo navštívit místní dětskou nadaci, kde se děti učí výrobě obětin, tradičním tancům a hře na tradiční hudební nástroje.
Den 8
Ráno a večer jógový program s Denisou, návštěva největšího hinduistického chrámu na Bali – Besakih, chrám Matka, který se nachází na západních svazích činné sopky Gunung Agung. Zájemci mohou absolvovat tradiční hinduistickou ceremonii s místním knězem zakončenou posvěcením.
Den 9
Ráno a večer jógový program s Denisou. Lekce vaření – Součástí kurzu vaření je návštěva místního tržiště, kde si ukážeme tradiční ovoce a zeleninu, koření a speciální sekci s prodejem obětin a vonných tyčinek. Vařit budeme uprostřed rýžových polí a s sebou domů si odvezeme kromě báječného kulinářského zážitku i recepty tradičních balijských pokrmů.
Den 10
Návštěva chrámů Goa Lawah – Navštívíme netopýří chrám s krásným výhledem na mořské pobřeží, pláže s černým pískem a ostrov Nusa Penida. Po cestě se na krátké zastávce podíváme, jak se ještě původní cestou získává mořská sůl. Poté se přesuneme na ubytování v městečku UBUD. Zde v hotelu s nádhernou exotickou zahradou okolo bazénu přímo v centru městečka strávíme další 4 noci.
Den 11
Výlet do oblasti Kintamani s výhledem na sopku Batur. Návštěva chrámů Gunung Kawi s hrobkami z 11. století a na chrám s posvátnými prameny Tirta Empul, kam místní přicházejí podstoupit rituální očistu tak zvaný Malukat. Očistné ceremonie se budeme moci zúčastnit i my.
Den 12
Relaxace a nákupy. Večer navštívíme v Ubudu tradiční balijské představení Kecak.
Den 13
Pro zájemkyně návštěva místní vědmy. Ostatní budou mít čas na relaxaci a nákupy.
Den 14
Dopoledne možnost nákupů v Ubudu, relaxace v hotelu u bazénu. Návštěva mořského chrámu Tanah Lot, který je postaven na skále v bezprostřední blízkosti moře. Je to velmi fotogenické místo s příjemnou atmosférou. Odsud odjezd na letiště a noční let zpět do Prahy.
Den 15
Přílet do Prahy.

CENA ZAHRNUJE
Ubytování se snídaní v hotelech standardu standardu 3*** a 4**** / 8 nocí
Plnou penzi v retreat centru v Sidemenu / 4 noci
Jógový program s Denisou Koubkovou
Veškerý nabízený program a vstupy
Veškerý transport na Bali
Česky mluvícího průvodce
Zákonné pojištění CK

CENA NEZAHRNUJE
Letenku Praha – Bali – Praha (Letenku pro vás zajistíme, cena se však bude pohybovat dle nabídky v době zakoupení – cca 18 -24 000 Kč.)
Soukromé cestovní pojištění – Lze sjednat s naší CK za 1050 Kč
Ubytování v jednolůžkovém pokoji / lze zajistit za 8.900 Kč
Nápoje, obědy a večeře mimo uvedeného
Doporučené kapesné cca 450 Kč na den.

O LEKTORCE – Denisa Koubková
Jóga se stala mojí součástí po sledu životních událostí, které jsou v našich životech běžné. Netušila jsem, že coby návštěvník otevřených lekcí, které jsem pravidelně vyhledávala jako odrazový můstek svobodného, nekonečného ducha, se ze mě stane oficiálním pojmem lektor.
Konala jsem přirozeně, intuitivně, s velikou radostí a chutí. Po ukončení studia jsem oficiálně začala učit lidské bytosti, včetně sebe. Prociťovat svá těla, uvědomovat si spojitosti jednotlivých pohybů, ásan v souladu s dechem a koncentrací.
Zvědomovat, že ke každému postoji – ásaně odpovídá i duševní, o který jde v první řadě.
Nejsem lektor, jsem terapeut. Věřím v samoléčivé síly člověka. Jóga je spojení s univerzální samoléčivou silou, což můžeme pozorovat všude v přírodě.  V léčení jógou stojí v popředí člověk a jeho možnosti. Jde o poznání, jaké chování a zvyky narušily zdravotní rovnováhu = hledáme příčiny, ne symptomy a nemoci.
Mohli jste zaslechnout, že jóga je Cesta. Osobní Cesta, která může začít či pokračovat i jinde, než v našich domovech. Změnou prostředí uvolníme stereotypy a tím máme větší šanci přiznat si svá zranění, potíže. Zklidníme ducha, otevřeme prostor k sebereflexi a k novým možnostem, které podporují naše samoléčivé síly. Spojení s dechem, následně s  průzračným duchem, nabízí možnosti léčení a transformace na všech úrovních existence – tělesné, emociální i mentální.

REZERVACE / PLATBA & STORNO / PRÁVNÍ PODMÍNKY
Zájezd pořádá CK Mandala. Rezervace je nezávazná a po vyplnění budete kontaktováni ohledně dalšího postupu.
V případě rezervace tohoto zájezdu u Yoga Karlín, nebo jiného přímo u CK Mandala s kódem YK2019, obdržíte dárek – kvalitní jógamatku Bodhi Kailash v barvě dle svého výběru. Můžete si ji po zaplacení zájezdu vyzvednout na recepci Yoga Karlín.

Další zájezdy CK Mandala

Přihláška

Telefonní číslo použijte také jako variabilní symbol pro vaši platbu. Ve vyjímečné situaci ho použijeme pro kontakt před akcí.
Cokoli se chcete zeptat, nebo ke své přihlášce poznamenat.

Platební informace

Můžete platit převodem či hotově na recepci. Přesné informace jak zaplatit vám pošleme do emailu po přihlášení.

Běžný účet: 2401350940 / 2010.
Variabilní symbol: vaše telefonní číslo
Zpráva pro příjemce: Čarokrásné Bali s jógou

Informace o zpracování osobních údajů