Dynamická jóga nejen pro začátečníky

Kurz od 5/4/2020 do 24/5/2020
2 199 Kč

Pojďte zjistit, jak proplout od začátku lekce do konce a poté si vychutnat zaslouženou relaxaci

PRO KOHO JE KURZ URČEN?

Rádi byste pronikli do tajů dynamické jógy jako je oblíbená vinjása, power nebo Ashtanga? Bojíte se, že nebudete na lekcích stíhat a nebo jste si lekci vyzkoušeli, ale ještě to nebylo úplně ono? Právě pro vás jsme připravili tento kurz!

Dynamická jóga je svižnější a pozice jsou propojeny plynulými přechody. Takto postavená lekce nás učí sladit pohyb a dech, najít ladnost, ale i sílu a zároveň udržet pozornost pouze u svého těla. Dýchání a pohyb společně s dynamickým střídáním pozic doslova rozproudí krev v těle, proto je tento typ jógy vhodný pro každého, kdo se rád hýbe a nevadí mu se i zapotit. Je třeba mít na paměti, že jóga není výkonnostní sport a stále tedy dbáme na jógové principy, které nás učí najít rovnováhu mezi fyzickým i psychickým zdravím.

O KURZU

Dynamická jóga má určitá specifika a na otevřených lekcích se často předpokládá, že tyto základní informace znáte a tedy už se příliš nevysvětlují. Cílem kurzu bude vás seznámit se základními prvky, tak aby vám lekce přinášely více radosti a méně starostí. Projdeme si pozdravy slunci, přechody mezi pozicemi, dýchání, podivná názvosloví, různá zaměření lekcí a další. Postupně budeme budovat naše jógové dovednosti. Říká se, že dynamická jóga je meditací v pohybu. Pojďte tedy zjistit, jak proplout od začátku lekce do konce a poté si vychutnat zaslouženou relaxaci.

O LEKTORCE
Kurzem vás provede Tereza Kalinová, která začala se studiem Hatha jógy před několika lety v Praze. Postupně si osvojila i další jógové styly, až se nakonec rozhodla pro ucelení svých znalostí v Indii, kde po intenzivním výcviku získala osvědčení RYT 200. Pravidelně se nadále vzdělává, aby byla schopna učit začátečníky i pokročilé studenty.

KONTRAINDIKACE

Kurz je vhodný pro začátečníky i mírně pokročilé. Není vhodný pro těhotné a také pro studenty s vážnějším zdravotním omezením.

REZERVACE A PLATBA
Rezervace je platná až po uhrazení celé částky na účet č. 2401350940 / 2010.
Variabilní symbol: vaše telefonní číslo.
Vzhledem k velkému zájmu o minulé kurzy vám pro garanci místa doporučujeme provést platbu zároveň s přihláškou.

NÁHRADA A MULTISPORTKA
S kartami Multisport a ActivePass je cena kurzu 1 399 Kč při plné docházce. Uhradíte nejprve plnou cenu kurzu a po skončení vám na účet vrátíme 100 Kč za každý vstup s Multisport/ActivePass kartou. Pro všechny účastníky platí, že 3 nevyčerpané lekce je možné si nahradit na lekci stejné lektorky nejpozději do týdne po skončení kurzu.

STORNO PODMÍNKY
do 5.3.2020 – storno poplatek 50 % z ceny
od 6.3.2020 – storno poplatek 100 % z ceny
V případě, že za sebe zajistíte náhradníka, administrativní poplatek činí 10 % z ceny.

AKTUALITY
Pro aktuální informace se přihlaste k události také na Facebooku.

Těšíme se na vás!