Fyzioterapie

Zabýváme se diagnostikou, prevencí a terapií funkčních poruch a bolestí pohybového aparátu.

Jóga má pozitivní účinky na tělo i na duši a jedním z důvodů proč mnoho lidí navštěvuje lekce jógy, je prevence či přímo i řešení bolestí pohybového aparátu. Proto nabízíme přímo v našem studiu služby v oblasti fyzioterapie.

Kvalitní fyzioterapeut nahlíží na člověka komplexně, tedy nikdy ne pouze na bolestivé místo. Funkční poruchy v určitém segmentu pohybového aparátu mohou vyvolávat kromě lokálních obtíží i poruchy dalších kloubů a měkkých tkání, které jsou od původní příčiny obtíží hodně vzdálené. Fyzioterapeut by měl také respektovat, že naše tělo je řízeno centrální nervovou soustavou a svaly jsou zjednodušeně jejím výstupním orgánem.

Naše fyzioterapeutky mají dlouholeté zkušenosti z oblastí fyzioterapie, sportovní traumatologie a pooperační rehabilitace a pomohou Vám najít individuální plán, jak udržovat své tělo v dobré kondici a bez bolestí.

Pro koho je naše fyzioterapie vhodná:
– pro kancelářské profese, manuální profese, pro profese s nadměrnou psychickou zátěží
– pro jedince s problémy a bolestmi v oblasti pohybového aparátu
– pro jedince po úrazech a operacích pohybového aparátu
– pro vrcholové i rekreační sportovce

Nabízíme:
– techniky mobilizace kloubů a páteře, myofasciální techniky
– masáž regenerační, reflexní, klasická, baňkování
– taping, kinesiotaping
– rehabilitace po úrazech a operacích
– sportovní fyzioterapie
– metoda a cvičení dle Ludmily Mojžíšové
– korekce držení těla, škola zad
– balanční cvičení, cvičení s velkým míčem
– terapeutické prvky jógy a jógová terapie

Terapeutky a terapeuti

Mgr. Tereza Katolická

Jak pracuji:
Propojuji znalosti a zkušenosti z fyzioterapie, jógy ale rovněž z Tradiční čínské medicíny. Mým cílem a posláním je pomáhat lidem cítit se lépe.
Kladu důraz na aktivní zapojení pacienta a učím jej lépe si uvědomovat své tělo a efektivně s ním pracovat. Hledám příčinu bolestí a pracuji s tělem jako s celkem.

Co Vás tedy u mě čeká?
• Nejdříve se společně budeme snažit přijít na kloub vašemu problému – provedeme diagnostiku pohybového aparátu,
• dalším bodem bude správně zvolená a pro vás vhodná terapie,
• sestavím vám cviky na doma,
• a jako poslední bod vám poradím v oblasti ergonomie pracovního prostředí (znamená vhodné uspořádání a rozvrhnutí pracovního nábytku, nástrojů v optimální vzdálenosti, tak aby vám vyhovovala a pomohla vám od bolesti při dlouhém sezení).

V současné době se specializuji také na terapii pánevního dna, terapii těhotných a po porodu (více se dozvíte v odkaze zde)

Jaké metody využívám?
V praxi využívám metody, aby byly pro vás jako šité na míru. Propojuji zkušenosti z fyzioterapie, jógy a tradiční čínské medicíny. Mým celoživotním posláním je pomáhat lidem.
Snažím se propojovat různé metody a aplikovat na každém klientovi tak, aby to bylo co nejlepší pro něj. Používám například kombinaci DNS konceptu, s jógovými cvičeními, metody Ludmily Mojžíšové, Školy pánevního dna, Senzomotorické stimulace, Dornovy metody, Proprioceptivní neuromuskulární facilitace, Terapii triggerpointů a v neposlední řadě mobilizační techniky a techniky měkkých tkání, uvolnění fascií, kineziotaping a mnoho dalších.

Více o mně a mém vzdělání:

www.innerlook.eu/o-mne/

Ceník fyzioterapie:
55 min: 1450 Kč
Nebo zvýhodněné předplatné:
• 5 návštěv: 7 000 Kč (ušetříte 250 Kč)
• 10 návštěv: 13 500 Kč (ušetříte 1 000 Kč)

Na všechny mnou nabízené služby je možné vystavit dárkový poukaz, a to jak ve formě jednorázové terapie, tak zvýhodněného předplatného.
Objednávat se můžete přímo:
• na stránkách www.innerlook.eu/rezervace/
Kontakt:
• info@innerlook.eu

Budu se na vás těšit.          Tereza

 

Barbora Vaňková

Jsem Barri, rehabilitační masérka / terapeutka.

Studovala jsem v Dexter Academy.
Nyní nastupuji na bakalářské studium fyzioterapie.
Postarám se o regeneraci a flexibilitu vašeho těla.

Věnuji se fyzio-press masážím, zaměřuji se na funkční cvičení vnitřních svalů, trigger pointu a na závěr kinesiotapingu. Všechny metody jsou zahrnutý v ceně.

V tomto oboru jsem se rozhodla lidem pomáhat, jelikož jsem vrcholově plavala a ostatní se starali o moji regeneraci. Teď už plavu jen kondičně, ale můj svět se stále pohybuje kolem vody, proto do mých dalších koníčků patří i surfování.
Mým záměrem je se neustále vzdělávat v tomto oboru, důležitý pro mě je všeobecný rozhled a osobní přístup.

Praxe:
Rehabilitační centrum ORP

Ceník fyzioterapie:

55 min: 950 Kč

Objednávat se můžete:

na emailu barbora.vank@seznam.cz

či na telefonním čísle 770 607 787

 

Matěj Richter

Energetická masáž

Přínosy: Energetická masáž vám přinese energii, lehkost, tělesné i psychické uvolnění a radost. ​ Dlouhodobější návštěvy budují stabilní pocit vnitřního uvolnění, který vám dodá oporu k vystoupení z komfortní zóny, zbavení se závislosti na vnějšku, k naslouchání svému tělo i k síle opravdu a trvale dosahovat zlepšení.

Popis techniky: Masáž probíhá na třech úrovních najednou. První je fyzická, během které masíruji a odblokovávám tělo. Druhá úroveň je energetická, která umožňuje hlubší uvolnění i porozumění vašim problémům. Díky ní dokážu velmi jasně pojmenovat to, co vás trápí. Poslední úroveň je terapeutická, která vám umožní odžít potlačené emoce a traumata. Na masáži tedy krom uvolnění napětí odstraním také bloky v těle, negativní energii, vyvážím mužsko-ženské polarity a harmonizuji vaše tělo.

Cena: 2 500 Kč za 1 hodinu

Objednávat se můžete na richter@mtrprod.com či na telefonním čísle 770122929.