Inverzní pozice a záklony

Dílna 8/12/2018
699 Kč

Předvánoční workshop s Martinou Korálovou

Milí jogíni, na prosinec jsme připravili workshop pro ty, kteří se chtějí zdokonalit nebo rovnou naučit některé inverzní = HLAVOU DOLŮ pozice.

K tomu se naučíme provádět také pozice v ZÁKLONU tak, aby Vás nebolela záda a vy jste je mohli zařadit do své denní praxe.

Z inverzních pozic si vyzkoušíme stoj na rukou ADHO MUKHA VRKŠÁSÁNA, stoj na předloktích PINČA MAJURÁSÁNA  a stoj na hlavě ŠIRŠÁSÁNA

V záklonu se naučíme pozici velblouda UŠTRÁSÁNA, kolébku DANURÁSÁNA, tančícího psa KAMATKARÁSÁNA, most URDVA DANURÁSÁNA  a další.

Vysvětlíme si, jak jednotlivé pozice správně provádět, jak využít svalů trupu, integrovat ramena a lopatky, uvolnit bedra a další „fígle“.

Naučíme se provádět inverzní a záklonové pozice tak, jak je nejlepší pro naše vlastní tělo, uvolněně a bez bolestí.

A čeká na vás vánoční zakončení workshopu v podobě masala čaje, zdravých domácích veganských dortíků a příjemného popovídání si s Martinou!

PLATBA A REZERVACE
Potvrďte svou účast zaplacením celé částky 699 Kč na účet 2701159443 / 2010. Variabilní symbol: Vaše telefonní číslo. Při použití Multisportky či ActivePassu se cena snižuje o 100 Kč. V případě příchodu bez registrace je příplatek 100 Kč.

STORNO PODMÍNKY
Pokud jste zaregistrovaní a provedli jste platbu, na zvolený workshop se však nemůže dostavit a řádně se neomluvíte nejpozději 10 dní před dnem konání workshopu, je nevratná celá zaplacená částka. Při včasné omluvě vracíme 80 % z ceny. Své místo však lze vždy převést na jinou osobou.

Zúčastněte se události na Facebooku, pošlete pozvánku přátelům, nebo ji sdílejte. Podpoříte ji a my vám budeme vděční!

 

Přihláška

Telefonní číslo použijte také jako variabilní symbol pro vaši platbu. Ve vyjímečné situaci ho použijeme pro kontakt před akcí.
Máte nějaké zdravotní potíže či omezení?

Platební informace

Můžete platit převodem či hotově na recepci. Přesné informace jak zaplatit vám pošleme do emailu po přihlášení.

Běžný účet: 2701159443 / 2010
Variabilní symbol: vaše telefonní číslo
Zpráva pro příjemce: Inverzní pozice a záklony

Informace o zpracování osobních údajů