Jóga nejen pro začátečníky

Kurz od 15/9/2019 do 15/12/2019
3 990 Kč

Kurz pro všechny, kteří by rádi do jógy pronikly více do hloubky.

PRO KOHO JE KURZ VHODNÝ?
Kurz jógy je určen pro úplné nováčky v józe, ale i pro věčné začátečníky, kteří si přejí utříbit znalosti a jógové dovednosti. Také je určen mírně pokročilým studentům, kteří by rádi do jógy pronikly více do hloubky.

O KURZU
Během 14 lekcí v kurzu probereme úplné základy, na kterých budeme postupně stavět naši jógovou praxi. Naučíme se pracovat s dechem, probereme základní jógové pozice společně s jejich účinky na naše zdraví. Ukážeme si přípravné pozice, aby s námi tělo lépe spolupracovalo. Najdeme nejrůznější varianty cvičení, aby byl každý schopný cvičit s ohledem ke svému zdraví a možnostem. Zjistíme, jak provádět pozdravy slunci a postupně budeme ladit pohyb s dechem. Pomůžeme tělu dopřát hlubší relaxaci, která nás naučí zastavit se a prohloubit účinky cvičení. Vyzkoušíme si různé styly jógy. V rámci cvičení se budeme nenápadným způsobem seznamovat s filozofií jógy, díky které do sebe bude vše postupně zapadat. Objasníme si základní terminologii, abychom v tom měli pořádek.

CO SI Z KURZU ODNESETE
Kurz má za cíl představit vám jógu jako komplexní cvičení k fyzické i psychické rovnováze ve vašem těle. Při pravidelné praxi uvidíte brzy pokroky, které vás budou pomaličku ale jistě posouvat kupředu. Znalosti poté můžete používat pro svou vlastní jógovou praxi například doma. Z kurzu budete odcházet s pocitem, že víte, co jóga obnáší a jaké jsou její účinky.

O LEKTORCE
Kurzem vás provede Tereza Kalinová, která začala se studiem Hatha jógy před několika lety v Praze. Postupně si osvojila i další jógové styly, až se nakonec rozhodla pro ucelení svých znalostí v Indii, kde po intenzivním výcviku získala osvědčení RYT 200. Pravidelně se nadále vzdělává, aby byla schopna učit začátečníky i pokročilé studenty.

REZERVACE A PLATBA
Rezervace je platná až po uhrazení celé částky na účet č. 2401350940 / 2010.
Variabilní symbol: vaše telefonní číslo.
Vzhledem k velkému zájmu o minulé kurzy vám pro garanci místa doporučujeme provést platbu zároveň s přihláškou.

NÁHRADA A MULTISPORTKA
S kartami Multisport a ActivePass je cena kurzu 2 590 Kč při plné docházce. Uhradíte nejprve plnou cenu kurzu a po skončení vám na účet vrátíme 100 Kč za každý vstup s Multisport/ActivePass kartou. Pro všechny účastníky platí, že 3 nevyčerpané lekce je možné si nahradit na lekci stejné lektorky nejpozději do týdne po skončení kurzu.

KONTRAINDIKACE
Kurz není vhodný pro těhotné ženy, ženy v šestinedělí anebo osoby v dlouhodobé rekonvalescenci. V případě nejistoty o vhodnosti kurz kontaktujte prosím studio nebo lektorku.

STORNO PODMÍNKY
do 15.8.2019 – storno poplatek 50 % z ceny
od 16.8.2019 – storno poplatek 100 % z ceny
V případě, že za sebe zajistíte náhradníka, administrativní poplatek činí 10 % z ceny.

AKTUALITY
Pro aktuální informace se přihlaste k události také na Facebooku.

Těšíme se na vás!

 

 

Přihláška

Telefonní číslo použijte také jako variabilní symbol pro vaši platbu. Ve vyjímečné situaci ho použijeme pro kontakt před akcí.
Cokoli se chcete zeptat, nebo ke své přihlášce poznamenat.

Platební informace

Můžete platit převodem nebo hotově na recepci. Přesné informace jak zaplatit vám pošleme do emailu po přihlášení.

Číslo účtu (dílny): 2401350940 / 2010
Číslo účtu (pobyty): 2101350957 / 2010
Variabilní symbol: vaše telefonní číslo
Zpráva pro příjemce: Jóga nejen pro začátečníky

Informace o zpracování osobních údajů