Jóga nejen pro začátečníky

Kurz od 15/9/2019 do 15/12/2019
3 990 Kč / obsazeno

Kurz pro všechny, kteří by rádi do jógy pronikly více do hloubky.

PRO KOHO JE KURZ VHODNÝ?
Kurz jógy je určen pro úplné nováčky v józe, ale i pro věčné začátečníky, kteří si přejí utříbit znalosti a jógové dovednosti. Také je určen mírně pokročilým studentům, kteří by rádi do jógy pronikly více do hloubky.

O KURZU
Během 14 lekcí v kurzu probereme úplné základy, na kterých budeme postupně stavět naši jógovou praxi. Naučíme se pracovat s dechem, probereme základní jógové pozice společně s jejich účinky na naše zdraví. Ukážeme si přípravné pozice, aby s námi tělo lépe spolupracovalo. Najdeme nejrůznější varianty cvičení, aby byl každý schopný cvičit s ohledem ke svému zdraví a možnostem. Zjistíme, jak provádět pozdravy slunci a postupně budeme ladit pohyb s dechem. Pomůžeme tělu dopřát hlubší relaxaci, která nás naučí zastavit se a prohloubit účinky cvičení. Vyzkoušíme si různé styly jógy. V rámci cvičení se budeme nenápadným způsobem seznamovat s filozofií jógy, díky které do sebe bude vše postupně zapadat. Objasníme si základní terminologii, abychom v tom měli pořádek.

CO SI Z KURZU ODNESETE
Kurz má za cíl představit vám jógu jako komplexní cvičení k fyzické i psychické rovnováze ve vašem těle. Při pravidelné praxi uvidíte brzy pokroky, které vás budou pomaličku ale jistě posouvat kupředu. Znalosti poté můžete používat pro svou vlastní jógovou praxi například doma. Z kurzu budete odcházet s pocitem, že víte, co jóga obnáší a jaké jsou její účinky.

O LEKTORCE
Kurzem vás provede Tereza Kalinová, která začala se studiem Hatha jógy před několika lety v Praze. Postupně si osvojila i další jógové styly, až se nakonec rozhodla pro ucelení svých znalostí v Indii, kde po intenzivním výcviku získala osvědčení RYT 200. Pravidelně se nadále vzdělává, aby byla schopna učit začátečníky i pokročilé studenty.

REZERVACE A PLATBA
Rezervace je platná až po uhrazení celé částky na účet č. 2401350940 / 2010.
Variabilní symbol: vaše telefonní číslo.
Vzhledem k velkému zájmu o minulé kurzy vám pro garanci místa doporučujeme provést platbu zároveň s přihláškou.

NÁHRADA A MULTISPORTKA
S kartami Multisport a ActivePass je cena kurzu 2 590 Kč při plné docházce. Uhradíte nejprve plnou cenu kurzu a po skončení vám na účet vrátíme 100 Kč za každý vstup s Multisport/ActivePass kartou. Pro všechny účastníky platí, že 3 nevyčerpané lekce je možné si nahradit na lekci stejné lektorky nejpozději do týdne po skončení kurzu.

KONTRAINDIKACE
Kurz není vhodný pro těhotné ženy, ženy v šestinedělí anebo osoby v dlouhodobé rekonvalescenci. V případě nejistoty o vhodnosti kurz kontaktujte prosím studio nebo lektorku.

STORNO PODMÍNKY
do 15.8.2019 – storno poplatek 50 % z ceny
od 16.8.2019 – storno poplatek 100 % z ceny
V případě, že za sebe zajistíte náhradníka, administrativní poplatek činí 10 % z ceny.

AKTUALITY
Pro aktuální informace se přihlaste k události také na Facebooku.

Těšíme se na vás!