Jóga s aromaterapií

Dílna 6/4/2024
599 Kč

Přijďte přivítat jaro, načerpat novou energii a uvolnit své tělo a mysl. :)

Cítíte se po zimních měsících bez energie a bez života? Přijďte načerpat novou sílu do jarních měsíců na speciální prodlouženou lekci s dotekem aromaterapie.

Aromaterapie umí být dobrým pomocníkem, pokud člověk ví, jak ji správně použít. Mostem mezi jógou a aromaterapií může být tradiční čínská medicína (TČM), na kterou také v této lekci navážeme.

Na začátku dubna se dle TČM nacházíme v období jara, v elementu dřeva, který má pod správou játra a žlučník. V játrech může mimo jiné vzniknout nerovnováha v podobě stagnace energie, kterou budeme rozhodně do dalších měsíců potřebovat. Proto podpoříme fungování JIN jógovou praxí a vybranými 100% přírodními éterickými oleji.

Během dvouhodinové lekce nás nejdříve čeká zklidnění, napojení se na náš dech a krátké protažení, abychom naladili naše těla a mysl. Posléze si řekneme něco málo k aromaterapii, k bezpečnosti a používání a hlavně k vybrané směsi pro tuto lekci. Čeká nás také příjemná a uvolňující meditace za zvuku zvonkohry Koshi a v tichu, na kterou již navážeme jin jógovou sekvencí. Pro maximální uvolnění na závěr nebude chybět prodloužená šavásana pro doznění účinku celé praxe. Kdo si to bude přát, čeká ho také při závěrečné relaxaci jemný masážní provoněný dotek. 🙂

PRO KOHO JE WORKSHOP VHODNÝ?

Tato praxe je vhodná pro každého, pouze v prvním trimestru těhotenství se aromaterapie nedoporučuje, v dalších měsících můžou být některé éterické oleje kontraindikované.

STORNO PODMÍNKY

Pokud se přihlásíte k účasti na události, vaše místo bude závazně rezervováno až po zaplacení ceny kurzu (na náš účet, prostřednictvím benefitů nebo na recepci). Storno kurzu či dílny je možné více než 20 dní před začátkem události a to za poplatek ve výši 10% ceny (pokrývá související náklady na plánování, rezervace, marketing a administrativu). Storno kurzu či dílny méně než 20 dní před začátkem akce je ve výši 100% ceny; výměna osob je možná kdykoliv.

Přihláška

Telefonní číslo použijte také jako variabilní symbol pro vaši platbu. Ve vyjímečné situaci ho použijeme pro kontakt před akcí.
Cokoli se chcete zeptat, nebo ke své přihlášce poznamenat.

Platební informace

Číslo účtu: 2802782031 / 2010
Variabilní symbol: vaše telefonní číslo
Zpráva pro příjemce: Jóga s aromaterapií

Platební informace se u některých událostí mohou lišit; přesné instrukce si prosím přečtěte v emailu, který dostanete ihned po přihlášení. Pokud email nedostanete, je možné, že skončil ve spamu nebo byl jinak blokován; vaši přihlášku však přesto zaevidujeme.

Informace o zpracování osobních údajů