Jóga s hlídáním dětí

Kurz od 10/1/2019 do 14/3/2019
2 250 Kč / obsazeno

Čtvrteční kurz pro matky s dětmi do 3 let s hlídáním v sále

Chtěly byste si zacvičit jógu, ale nemáte hlídání? Nebo si chcete zacvičit, ale potřebujete mít svoje dítě neustále na očích? Zapište se na kurz jógy s hlídáním dětí. Na druhém konci sálu bude mít hlídačka pro děti připravené aktivity a vy můžete v klidu cvičit. Nebo se dítě může batolit vedle vás.

Lekce povede Olga Bubnova.

Kurz je vhodný jak pro začátečnice v józe, tak pro pokročilejší. V průběhu cvičení bude na výběr několik obtížností jednotlivých ásán. Příjemně se protáhneme, budeme věnovat pozornost namáhaným částem těla, jako jsou krk, ramena, bedra či oblast mezi lopatkami. Posílíme pánevní dno, uvolníme kyčle, a také nás čekají cviky na budování síly a pružnosti těla. To všechno v příjemném vinjasa flow duchu.

Kurz je vhodný také pro těhotné se zkušenostmi s jógou.

Cena kurzu za 10 lekcí: 2250 Kč
Více informací: Ivana – ivana.jazzbooking@gmail.com

Potvrďte svou účast zaplacením celé částky na účet 2701159443 / 2010. Variabilní symbol: Vaše telefonní číslo.
S kartami Multisport a ActivePass uhradíte nejprve plnou cenu kurzu a po skončení vám na účet vrátíme 100 Kč za každý vstup s kartou.

STORNO PODMÍNKY
Pokud jste zaregistrovaní a provedli jste platbu, na kurz se však nemůže dostavit a řádně se neomluvíte nejpozději 14 dní před dnem první lekce, je nevratná celá zaplacená částka. Své místo však lze vždy převést na jinou osobou.