Jóga šesti smyslů

Dílna 9/2/2019
649 Kč

Jóga pro podporu smyslů: zrak, sluch, čich, hmat, šestý smysl a s nimi souvisejícími orgány.

Jsme zvyklí se věnovat rozsáhlým částem našeho těla jako jsou ruce, nohy, trup, hlava.

Málo času už ale věnujeme při běžné jógové praxi jemné práci s orgány našich smyslů – očím, uším, kůži, chuťovým pohárkům, nosu. Přitom jsou pro většinou z nás tak důležité, že si život bez nich ani nedovedeme představit. A také se dá jejich správná funkčnost jógovou praxí dobře podpořit. Ideálně dříve než nějaká dysfunkce nastane, abychom udrželi co nejdéle jejich plné zdraví, protože kam jde naše práce s tělem a naše pozornost, jde energie, kam jde pozornost a dech, jde kyslík, a kde je energie a kyslík, tam bydlí zdraví.

Zvláštní pozornost budeme věnovat našemu šestému smyslu – intuici.

Program:

  • Oči a zrak
  • Uši a sluch
  • Ústa a chuť
  • Nos a čich
  • Kůže a hmat
  • Šestý smysl: intuice

Jedná se o jemnou práci s tělem, neočekávejte náročnou dynamickou praxi. Vezměte si, prosím, přesto pohodlné oblečení na cvičení.

Praxe je prospěšná i pokud již nějaké problémy se smyslovými orgány existují, kontraindikovány jsou čerstvé pooperační stavy.

PLATBA A REZERVACE
Potvrďte svou účast zaplacením celé částky na účet 2701159443 / 2010. Variabilní symbol: Vaše telefonní číslo. Při vstupu na Multisportku vám poté vrátíme 100 Kč. V případě příchodu bez přihlášení a platby předem je příplatek 100 Kč.

STORNO PODMÍNKY
Pokud jste zaregistrovaní a provedli jste platbu, na workshop se však nemůže dostavit a řádně se neomluvíte nejpozději 14 dní před dnem konání, je nevratná celá zaplacená částka. Své místo však lze vždy převést na jinou osobou.

AKTUALITY
Pro aktuální informace sledujte facebookovou událost.

Přihláška

Telefonní číslo použijte také jako variabilní symbol pro vaši platbu. Ve vyjímečné situaci ho použijeme pro kontakt před akcí.
Cokoli se chcete zeptat, nebo ke své přihlášce poznamenat.

Platební informace

Můžete platit převodem či hotově na recepci. Přesné informace jak zaplatit vám pošleme do emailu po přihlášení.

Běžný účet: 2701159443 / 2010
Variabilní symbol: vaše telefonní číslo
Zpráva pro příjemce: Jóga šesti smyslů

Informace o zpracování osobních údajů