Meditace mindfulness

Letní setkávání v neděli večer. Před návštěvou prosím zkontrolujte aktuální termín v rozvrhu.

Je vám smutno? Jste ve stresu? Chcete být o 10 % šťastnější? Přes léto do rozvrhu zařazujeme pravidelný otevřený kurz meditace vhodný pro všechny zájemce o meditaci, začátečníky i pokročilé. Od 2. června se budeme setkávat vždy v neděli večer od 19:15 do 20:30 ve studiu Yoga Karlín.

NÁPLŇ KURZU

Úvodní lekce (každá první neděle v měsíci) bude vždy obsahovat vedenou meditaci, vysvětlení základní techniky a zároveň prostor pro vaše otázky a odpovědi. Další neděle v měsíci budou předpokládat, že techniku meditace již znáte a zbude tak čas na témata vedoucí ke zlepšení a lepšímu využití meditace v běžném životě.

Přibližný harmonogram jednotlivé lekce:

  • vedená meditace, úvod do techniky (první neděle v měsíci)
  • meditace (20 – 30 minut)
  • téma (ostatní neděle v měsíci)
  • otázky a odpovědi

Výklad je veden dle jedné z nejrozšířenějších nauk, sledující metodu popsanou v buddhistických suttách. Je to velmi účinná a bezpečná technika, která však nevyžaduje náboženské založení. V Americe se stala nesmírně populární pod pojmem mindfulness meditation, rozšiřuje se do škol a jsou jí klinickými lékařskými výzkumy připisovány mnohé léčebné efekty.

REGISTRACE, NÁVAZNOST

Abychom vám vyšli maximálně vstříc, vypisujeme tento kurz otevřenou formou, registrace ani úhrada předem není potřeba. Pro plynulost a určitou návaznost kurzu je ale potřeba dodržet následující:

  • pokud s meditací začínáte a žádný z Richardových kurzů jste zatím nenavštívili, je třeba, abyste poprvé dorazili na úvodní hodinu 2.6., nebo následně kteroukoli další první neděli v měsíci. Na těchto úvodních lekcích se vždy seznámíte s potřebnými základy, abyste v následujících týdnech mohli volně navazovat
  • pokud jste již kurz s Richardem absolvovali, můžete dorazit kdykoli.

Z důvodu zajištění maximálního komfortu pro nerušenou koncentraci účastníků vás prosíme přicházet včas a neodcházet před koncem lekce.

Pro vstup zdarma můžete použít svou Multisport / Activepass kartu.
Mimořádná sleva 50 % z ceny platí pro absolventy kurzu meditace.

Sledujte prosím případné změny v rozvrhu na webu či facebooku!

Těšíme se na Vás!