Mindfulness a meditace

Otevřené páteční lekce pro všechny. Zařaďte na konec pracovního týdne chvilku sebe-péče.

Zveme Vás na novou páteční lekci meditace a mindfulness, kde si můžete dopřát hodinu sebepéče a vědomě prodýchat nahromaděné stresy pracovního týdne.

Djali je zklidněná hyperaktivka, které Mindfulness a práce s energií pomohly dostat se přes ranou smrt otce a problémy s pozorností. Tato vzděláním psycholožka a lingvistka začala praktikovat v roce 2013 s Art of Living v Indii, kde se učila meditaci, pranajámám a studovala ajurvédu. Nadchlo jí to natolik, že se v roce 2015 přihlásila na formální studium Mindfulness na univerzitě v Nizozemském Leidenu a pak na další certifikovaná výcviková střediska Mindfulness & Compassion coaching, MBSR a psychologie třetí generace (ACT) v Nizozemí a Velké Británii (British Psychological Society). A protože je Djali holistička a vnímá práci s energií jako výraznou pomoc v seberozvoji, přidala k tomu ještě školu pránické energie a jasnozřivého čtení a léčení energií v Americkém Berkeley. Djali přednáší, dělá skupinová a individuální sezení a mezi její zákazníky patří například odborníci z Akademie věd, Ministerstva vnitra či Googlu.

Ať už jste nováček či pokročilý, lekce s Djali si prostě užijete. Není to žádná asketická mniška, ale usměvavá slečna, co Vás hodí do pohody. Každá lekce probere pohled na jedno z témat Mindfulness (všímavosti), uvede Vás do příjemné meditace a nechá Vás na všechno reflektovat. Odcházet budete odpočatí a s příjemným pocitem na duši. Každá lekce Vás posune o něco blíže k pohodě, která s Vámi bude více a více i mimo naše studio. Přijít můžete, jak často chcete, ale spíš Vám bude líto někdy vynechat.

Více o mindfulness si můžete přečíst ve článcích přímo od Djali:

https://www.highlevelmagazine.com/clanek/jak-mit-rok-2019-skoro-bez-stresu-diky-peci-o-sebe

https://blog.sivanaspirit.com/mf-gn-detached-mindfulness-is-your-new-super-tool-to-be-peaceful/