Meditační víkend (s instrukcemi pro začátečníky)

Pobyt od 31/5/2019 do 2/6/2019
3 299 Kč

Víkendový meditační pobyt pro začátečníky v ústraní.

Chtěli byste začít s meditací, která přináší tolik potřebné uvolnění, příjemnou koncentraci a úžasné hluboké poznání? Není to nic těžkého, ale taky to nejde samo: je třeba se to nejprve naučit. Odměnou vám bude pocit čistoty mysli, znovuobjevená radost a neobyčejné zážitky.

Přijeďte na víkend, kde se budeme méně zabývat teorií a více praxí. V jeho průběhu dostane výklad ve třech blocích a naučíte se základy „meditace klidu“ (samathá bhávaná), nejdůležitější buddhistickou techniku meditace. Zbylý čas věnujeme střídavé tiché meditaci v sedě a v chůzi. Tento způsob uvedení do meditace je intenzivní, meditaci se budeme věnovat celý den; v angličtině pro to existuje pojem ‚kickstart‘, v překladu nakopnutí motoru. Samozřejmě bude také prostor pro dotazy či individuální konzultaci.

Učil jsem již pár desítek kurzů a několik ústraní a setkal jsem se s velmi pozitivními reakcemi, jako např. od Michala M.: „Takhle dobře mi to ještě nikdo nevysvětlil.“ Průměrná známka všech hodnocení od účastníků kurzu je 1,5. Mám z toho samozřejmě ohromnou radost a dál chci lekce zlepšovat.

Některá hodnocení minulých účastníků kurzu:
„Libilo se me seznameni s meditaci, jako takovou, zajimavy a poutavy vyklad.“
„Vyhovoval mi lidský přístup lektora, přirozený, spontánní průběh setkávání, jednoduchost a sroumitelnost.“
“Richard je otevřený, bezprostřední. V jeho blízkosti se cítí člověk uvolněný. Snaží se odpovědět na všechny dotazy a předat maximum zkušeností.”

„Já na základě toho, jak jsem se u tebe naučila meditovat, tak medituji dodnes.“ (náhodné setkání po roce a půl)

Ústraní se koná v příjemné zrekonstruované bývalé faře (www.skalnifara.cz) na Českomoravské vrchovině u Humpolce, kde vám bude vegansky a opravdu chutně vařit Simona Škytová. Jednou denně budeme (za pěkného počasí venku) cvičit čchi-kung nebo jógu. Dá se tedy řící, že v této kombinaci vaše tělo i vaše mysl prožije intenzivní a příjemný detox.

Program:
pátek – od 18.00 příjezd a ubytování, 19.00 večeře / 20.00 úvodní instrukce
sobota – střídavě meditace v sedě a v chůzi / jóga / instrukce / meditace mettá či sauna
neděle – střídavě meditace v sedě a v chůzi / jóga / 14.00 reflexe, všímavý úklid / do 16.00 odjezd

Cena:
Zvýhodněná cena (do 30. 3.): 2 999 Kč
Běžná cena: 3 299 Kč

Cena zahrnuje:
výše uvedený program
ubytování ve 4 pokojích, zvlášť muži/ženy
plná penze, veganská kuchyně, nápoje

Cena nezahrnuje:
doprava (možnost sdílení cesty)

Pro účast není potřeba žádná zkušenost. Vše vám bude vysvětleno, na místě jsou k dispozici pomůcky. Kurz se koná pro 8 – 12 účastníků; vaše místo vám budeme držet až po zaplacení.

Těšíme se na Vás na faře! Pokud váháte, snad ještě přesvědčí tato zpětná vazba: „Věděla (tušila) jsem, že meditace je prospěšná a lákaly mě možnosti, které nabízí její častá praxe, ale její realizace zaváněla velkým „okultismem“ a „ezo-blázincem“. Potřebovala jsem jasné jednoduché instrukce, a ty jsem včetně špetky osvěžujícího humoru dostala :)“

REZERVACE / PLATBA & STORNO / PRÁVNÍ PODMÍNKY
Místo Vám garantujeme po zaplacení pobytu. Zaplacený pobyt je možné stornovat nejpozději do konce března. Pobyt se koná při minimálním počtu 8 účastníků.
Nejedná o zájezd dle § 1 odst. 1 a 2 zákona o cestovním ruchu. Náplň programu v ceně 1 399 (1 699 po 30.3.) Kč nabízí a zajišťuje Yoga Karlín s.r.o. Pobyt s plnou penzí v ceně 1 600 Kč nabízí a zajišťuje YK s.r.o. Pokud si přejete vystavit faktury, uveďte firemní údaje do poznámky.

Zúčastněte se události na Facebooku, pošlete pozvánku přátelům, nebo ji sdílejte. Podpoříte ji a my vám budeme vděční!

Přihláška

Telefonní číslo použijte také jako variabilní symbol pro vaši platbu. Ve vyjímečné situaci ho použijeme pro kontakt před akcí.
Máte nějaké zdravotní potíže?

Platební informace

Můžete platit převodem či hotově na recepci. Přesné informace jak zaplatit vám pošleme do emailu po přihlášení.

Běžný účet: 2401350940 / 2010.
Variabilní symbol: vaše telefonní číslo
Zpráva pro příjemce: Meditační víkend (s instrukcemi pro začátečníky)

Informace o zpracování osobních údajů