Meditační víkend (s instrukcemi pro začátečníky)

Pobyt od 5/6/2020 do 7/6/2020
3 599 Kč

Víkendový meditační pobyt pro začátečníky

Meditujete doma a chtěli byste se posunout ve svých schopnostech? Chtěli byste začít s meditací, která přináší tolik potřebné uvolnění mysli, příjemnou koncentraci a úžasné hluboké poznání? Pojeďte do krásného domu se zahradou na Vysočině, kde se budeme trochu zabývat teorií a hodně praxí. Odměnou vám bude pocit čistoty mysli, znovuobjevená radost a neobyčejné zážitky.

V průběhu víkendu můžete přijmout výklad ve třech blocích se základy „meditace klidu“ (samathá bhávaná), dva a půl tisíce let starou techniku meditace, kterou učil Buddha. Většinu času budete trávit na střídavé tiché meditaci v sedě a v chůzi. Tento způsob meditace je intenzivní, meditaci se budeme věnovat celý den. Je to běžný způsob jak se můžete dostat k meditaci v Asii; na západě se pro to používá slovo retreat neboli ústraní. Budete meditovat se zkušeným učitelem a také mít příležitost klást dotazy či se sejít na individuální konzultaci.

O učiteli:

Učil jsem již pár desítek kurzů a několik ústraní a setkal jsem se s velmi pozitivními reakcemi, jako např. od Michala M.: „Takhle dobře mi to ještě nikdo nevysvětlil.“ Průměrná známka všech hodnocení od účastníků kurzu je 1,5. Mám z toho samozřejmě ohromnou radost a dál chci lekce zlepšovat.

Některá hodnocení minulých účastníků kurzu:
„Libilo se me seznameni s meditaci, jako takovou, zajimavy a poutavy vyklad.“
„Vyhovoval mi lidský přístup lektora, přirozený, spontánní průběh setkávání, jednoduchost a sroumitelnost.“
“Richard je otevřený, bezprostřední. V jeho blízkosti se cítí člověk uvolněný. Snaží se odpovědět na všechny dotazy a předat maximum zkušeností.”

„Já na základě toho, jak jsem se u tebe naučila meditovat, tak medituji dodnes.“ (náhodné setkání po roce a půl)

Místo a čas:
Ústraní se koná v příjemné zrekonstruované bývalé faře s krásnou zahradou (www.skalnifara.cz) na Českomoravské vrchovině u Humpolce. Jednou denně budeme (za pěkného počasí venku v zahradě) společně cvičit čchi-kung nebo jógu.

pátek – od 18.00 příjezd a ubytování, 19.00 večeře / 20.00 úvodní instrukce
sobota – střídavě meditace v sedě a v chůzi / jóga / instrukce
neděle – střídavě meditace v sedě a v chůzi / jóga / 14.00 reflexe, všímavý úklid / do 16.00 odjezd

Cena:
Zvýhodněná cena (do 30. 3.): 2 999 Kč
Běžná cena: 3 599 Kč

ubytování ve 4 pokojích, doporučeno zvlášť muži/ženy
plné penze – vegetariánská kuchyně, nápoje. Vařit bude výborný pan kuchař Ondřej Klíma alias Zelenina. Ondřej momentálně vaří ve vyhlášené vegetariánské restauraci Estrella.

maximální počet 10 účastníků

Cena neobsahuje:
doprava (možnost sdílení cesty mezi účastníky)
program (nabízí vám ho lektor přímo na místě)

Pro účast není potřeba žádná zkušenost. Vše vám bude vysvětleno, na místě jsou k dispozici pomůcky k meditaci. Vaše místo vám budeme držet až po zaplacení. Odměna pro učitele je dle tradice dobrovolná, platí se po skončení.

REZERVACE / PLATBA & STORNO / PRÁVNÍ PODMÍNKY
Místo Vám garantujeme po zaplacení pobytu. Zaplacený pobyt je možné stornovat nejpozději do konce března. Pobyt se koná při minimálním počtu 8 účastníků.

Nejedná o zájezd dle § 1 odst. 1 a 2 zákona o cestovním ruchu a proto cena nemůže a neobsahuje program. Pobyt s plnou penzí zajišťuje Yoga Karlín s.r.o., Na Žertvách 44, 180 00 Praha 8; IČ: 066 67 368; OR u MS v Praze (C; 286657). Pokud si přejete vystavit fakturu, uveďte údaje do poznámky.

Zúčastněte se také události na Facebooku, pošlete pozvánku přátelům, nebo ji sdílejte. Podpoříte ji a my vám budeme vděční!

Těšíme se na Vás na faře!

Pokud váháte, snad ještě přesvědčí tato zpětná vazba: „Věděla (tušila) jsem, že meditace je prospěšná a lákaly mě možnosti, které nabízí její častá praxe, ale její realizace zaváněla velkým „okultismem“ a „ezo-blázincem“. Potřebovala jsem jasné jednoduché instrukce, a ty jsem včetně špetky osvěžujícího humoru dostala :)“

Přihláška

Telefonní číslo použijte také jako variabilní symbol pro vaši platbu. Ve vyjímečné situaci ho použijeme pro kontakt před akcí.
Máte nějaké zdravotní potíže?
Máte potravinovou alergii?

Platební informace

Číslo účtu: 2401350940 / 2010
Variabilní symbol: vaše telefonní číslo
Zpráva pro příjemce: Meditační víkend (s instrukcemi pro začátečníky)

Informace jak zaplatit vám také pošleme do emailu.

Informace o zpracování osobních údajů