Minikurz jógy pro mírně pokročilé

Kurz od 15/5/2019 do 26/6/2019
1 820 Kč

Už nějakou dobu děláte jógu a rádi byste se posunuli dál? Pak je tento kurz právě pro Vás. S Janou Najbrtovou!

O KURZU
Mottem kurzu je propojení filosofie, dechu a mírně pokročilých technik. Jeho součástí jsou relaxační techniky, meditace a její využití v průběhu života. Naučíme se zklidnit, nabudit, zbavit bolavých zad a získat sílu, flexibilitu a větší sebevědomí.
Ponořte se do sebe a nastupte na cestu jógy postupně, pochopitelně. Kurz vychází ze znalostí himalájské linie Sri Vidiya a zaměřuje se na propojení dechových technik, koncentrace, tradičních jógových sekvencí a pozic s moderními fyzioterapeutickými technikami. Skrze praktikování ozdravíte tělo i mysl a přinesete do života znovu onu dětskou radost, kterou nám přirozený pohyb a vhodně zvolené techniky dopřávají.

PRO KOHO JE KURZ VHODNÝ?
Tento 7dílný minikurz, vedený zkušenou lektorkou Janou Najbrtovou, je vhodný pro ty, kteří již nějakou dobu praktikují a chtějí ještě více porozumět jednotlivým ásanám, osvojit si správné dýchání a držení těla a zvýšit svoji sílu i flexibilitu a získat ucelený obraz o konceptu jógy.

SKLADBA LEKCÍ
Každá lekce bude obsahovat fyziologicky vhodné cvičení (ásany), dechové techniky, práci s koncentrací, meditaci, vizualizaci a relaxaci.

Lekce à 90 min (přibližná skladba dle časové dotace):
– Fyzické cvičení (ásany) / cca 50 min
– Dechové techniky (pranajáma) / cca 10 min
– Relaxace / cca 10 min
– Teorie / cca 10 min
– Koncentrace / cca 5 min
– Meditace / cca 5 min

LEKTORKA
Kurzem Vás provede Jana Najbrtová, která s jógou vyrůstala už od dětství, když cvičila s maminkou. V průběhu času se Jana k józe neustále vracela, až ji ještě na škole začala učit. Každý rok se vzdělává na specializovaných kurzech po celém světě a je školitelkou několika lektorských akademií. Kromě klasické jógy Jana praktikuje také karma jógu: vytvořila projekt Seniorem s radostí, který poskytuje bezplatné aktivity, především jógu, pro seniory a invalidy.

NÁHRADA A MULTISPORTKA
S kartami Multisport a ActivePass je cena kurzu 1 120 Kč při plné docházce. Uhradíte nejprve plnou cenu kurzu a po skončení vám na účet vrátíme 100 Kč za každý vstup s Multisport/ActivePass kartou.  Pro všechny účastníky platí, že 2 nevyčerpané lekce je možné nahradit na lekci stejné lektorky nanejvýš do týdne po skončení kurzu.

KONTRAINDIKACE
Tento kurz není vhodný pro těhotné ženy, ženy v šestinedělí anebo osoby v dlouhodobé rekonvalescenci. Máte-li pochybnosti o vhodnosti kurzu ze zdravotního hlediska, kontaktujte, prosím, studio anebo přímo lektorku.

PLATBA A REZERVACE
Potvrďte svou účast zaplacením celé částky na účet 2401350940 / 2010. Variabilní symbol: Vaše telefonní číslo. Vzhledem k velkému zájmu o minulé kurzy Vám doporučujeme provést platbu hned s přihláškou pro garanci místa.

STORNO PODMÍNKY
Pokud jste zaregistrovaní a provedli jste platbu, na kurz se však nemůže dostavit a řádně se neomluvíte nejpozději 14 dní před dnem první lekce, je nevratná celá zaplacená částka. Své místo však lze vždy převést na jinou osobou.

Přihláška

Telefonní číslo použijte také jako variabilní symbol pro vaši platbu. Ve vyjímečné situaci ho použijeme pro kontakt před akcí.
Cokoli se chcete zeptat, nebo ke své přihlášce poznamenat.

Platební informace

Můžete platit převodem či hotově na recepci. Přesné informace jak zaplatit vám pošleme do emailu po přihlášení.

Běžný účet: 2401350940 / 2010.
Variabilní symbol: vaše telefonní číslo
Zpráva pro příjemce: Minikurz jógy pro mírně pokročilé

Informace o zpracování osobních údajů