Nastartuj se s jin jang jógou

Dílna 6/1/2019
749 Kč

Novoroční workshop, v němž podpoříte vaši esenci, základ, ze kterého se vše rodí a tvoří. 

Zveme vás na novoroční workshop, kde společně vytvoříme prostor pro ujasnění si našeho záměru pro další období. Obrátíme se do našeho vnitřního světa a zkusíme ho společně prozkoumat.

V první části projdeme hlubokou relaxací a vplujeme do jin jógy vodního elementu, podpoříme naši esenci, základ, ze kterého se vše rodí a tvoří.

Po přestávce bude následovat krátká meditace se sankalpou, stanovením záměru, kam bude naše energie putovat, kde a jak se budeme realizovat. Energii poté rozproudíme vědomou vinjásou s terapeutickými prvky a naše setkání zakončíme étericky provoněnou šavásanou.

Workshop je vhodný pro všechny, již praktikující i nováčky, těhotné po předchozí domluvě.

PLATBA A REZERVACE
Potvrďte svou účast zaplacením celé částky na účet 2701159443 / 2010. Variabilní symbol: Vaše telefonní číslo. Při vstupu na Multisportku vám vrátíme 100 Kč. V případě příchodu bez přihlášení a platby předem je příplatek 100 Kč.

STORNO PODMÍNKY
Pokud jste zaregistrovaní a provedli jste platbu, na workshop se však nemůže dostavit a řádně se neomluvíte nejpozději 14 dní před dnem konání, je nevratná celá zaplacená částka. Své místo však lze vždy převést na jinou osobou.

AKTUALITY
Pro aktuální informace sledujte facebookovou událost.

Těšíme se na vás!

Přihláška

Telefonní číslo použijte také jako variabilní symbol pro vaši platbu. Ve vyjímečné situaci ho použijeme pro kontakt před akcí.
Cokoli se chcete zeptat, nebo ke své přihlášce poznamenat.

Platební informace

Můžete platit převodem či hotově na recepci. Přesné informace jak zaplatit vám pošleme do emailu po přihlášení.

Běžný účet: 2701159443 / 2010
Variabilní symbol: vaše telefonní číslo
Zpráva pro příjemce: Nastartuj se s jin jang jógou

Informace o zpracování osobních údajů