Nedělní kurz „spicy“ vinjásy s Katkou Švajdlerovou

Kurz od 5/9/2021 do 12/12/2021
2 999 Kč

Pojďte si vybudovat sílu na náročnější jógové balanční pozice. Early bird cena do konce července.

Kurz 15 lekcí dynamické jógy s Katkou Švajdlerovou.

Pojďte se potkat s naší oblíbenou lektorkou vinjása jógy Katkou Švajdlerovou na kurzu, který vám pomůže vybudovat sílu na zvládnutí či přiblížení se k náročnějším pozicím jako pincha mayurasana (stoj na předloktí), stoj na rukou či další balanční pozice.

Balanční pozice budí mnohdy spoustu obav, není ale potřeba mít z těchto pozic strach, po malých krůčcích se lehce a hravě dopracujeme časem i k plným variantám. Důležitou roli při balančních pozicích též hraje míra soustředění – je zde tedy potřeba naučit se pracovat nejen se svým tělem, ale i se svojí občas neukázněnou myslí. Na závěr každé lekce odpočineme a protáhneme tělo, lekci zakončíme řízenou relaxací.

Nemusíte se však ničeho bát, jde o to, vyzkoušet si v praxi naši soustředěnost a stabilitu a překonat strach z neznámého či podívat se na svět z jiné perspektivy.

KDY:

neděle 5. 9. – 12. 12. 2021 od 19:00 do 20:00

PRO KOHO JE KURZ VHODNÝ?

Kurz je vhodný spíše pro pokročilé praktikanty jógy, kteří již mají vybudované stabilní základy. Také je vhodný pro všechny, kteří se nebojí zkoušet nové věci, nebojí se vyjít ze své komfortní zóny a posílit tím nejen tělo, ale i svojí vůli.

Kurz není vhodný pro těhotné ženy.

CENA:

3399 Kč

2999 Kč – Early bird při platbě do konce července

MULTISPORT a ACTIVEPASS:

S kartami Multisport a ActivePass je cena kurzu 1999 Kč při plné docházce. Uhradíte nejprve plnou cenu kurzu a po skončení vám na účet vrátíme 100 Kč za každý vstup s Multisport/ActivePass kartou.

Přihláška

Telefonní číslo použijte také jako variabilní symbol pro vaši platbu. Ve vyjímečné situaci ho použijeme pro kontakt před akcí.
Cokoli se chcete zeptat, nebo ke své přihlášce poznamenat.

Platební informace

Číslo účtu: 2401350940 / 2010
Variabilní symbol: vaše telefonní číslo
Zpráva pro příjemce: Nedělní kurz „spicy“ vinjásy s Katkou Švajdlerovou

Informace jak zaplatit vám také pošleme do emailu.

Informace o zpracování osobních údajů