Orgánová jóga (s čínskou medicínou)

Dílna 18/3/2018
990 Kč

Uveďte do rovnováhy své orgány a podpořte jejich správnou funkci pomocí jógy a čínské medicíny.

Uveďte do rovnováhy své orgány a podpořte jejich správnou funkci pomocí jógy a čínské medicíny.

Dle čínské medicíny se v těle nachází dráhy (meridiány), kterými proudí životní energie. Tyto dráhy je možné ovlivnit pomocí jógových pozic, akupresury a vibrací generovaných prostřednictvím zvuku. Těmito technikami se zaměříme na stimulaci určité energické dráhy a orgán s ní spojený. Na konci semináře budete schopni sestavu orgánové jógy praktikovat sami v každodenním životě.

Na naše orgány také působí změna ročního období, strava, denní hodina, naše pocity a chování. Dozvíte se jak tyto faktory můžeme ovlivnit svým jednáním a podpořit tak zdravou rovnováhu našich orgánu.

Názory účastníků na paní lektorku:
„Milá a příjemná, snaží se vše vysvětlit.“
„Skvělá, profesionální, milá.“

PLATBA A REZERVACE: Potvrďte svou účast zaplacením celé částky na účet 2701159443 / 2010. Variabilní symbol: Vaše telefonní číslo.
STORNO PODMÍNKY: Pokud jste zaregistrovaní a provedli jste platbu, na zvolený workshop se však nemůže dostavit a řádně se neomluvíte nejpozději 10 dní před dnem konání workshopu, je nevratná celá zaplacená částka. Při včasné omluvě vracíme 80 % z ceny. Své místo však lze vždy převést na jinou osobou.

Přihláška

Telefonní číslo použijte také jako variabilní symbol pro vaši platbu. Ve vyjímečné situaci ho použijeme pro kontakt před akcí.
Cokoli se chcete zeptat, nebo ke své přihlášce poznamenat.

Platební informace

Můžete platit převodem či hotově na recepci.
Informace jak zaplatit vám pošleme také do emailu po přihlášení.

Číslo účtu: 2701159443 / 2010
Variabilní symbol: vaše telefonní číslo
Zpráva pro příjemce: Orgánová jóga (s čínskou medicínou)

Informace o zpracování osobních údajů