Prožitkový kurz

Kurz od 2/2/2020 do 22/3/2020
2 199 Kč

Budeme se plně zaměřovat na prožitek který nám bude jógová praxe přinášet

O KURZU

Jóga je čím dál tím oblíbenější, vyhledáváme ji z různých důvodů a je skvělé, že máme tolik možností, ze kterých můžeme vybírat. Nesmíme ale zapomínat, že jóga není výkonnostní sport a že nám může dát mnohem více, než jen fyzickou práci s tělem. Pojďte si to s námi ověřit a vytěžit z času stráveného na podložce maximum! Prožitkový kurz jógy bude jiný a je dost možné, že se vám „dostane pod kůži“.

CO SI Z KURZU ODNESETE?

Těšit se můžete na osm plynule navazujících lekcí jógy, každou zaměřenou na jiné téma. Jógová praxe bude kombinací vinjása jógy a jin (relaxační) jógy, tak abychom nejprve rozhýbali energii, zahřáli se a poté se v pozicích zastavili pro hlubší uvolnění. Součástí lekcí budou i meditace, dechová cvičení, mantry a relaxace. Nemusíte se ale bát, pokud nejste „spirituálně“ založení jogíni nebo s tím nemáte příliš zkušeností, lekce budou vhodné pro každého a jejich průběh bude podobný klasickým otevřeným lekcím s jediným rozdílem, budeme se plně zaměřovat na prožitek který nám bude jógová praxe přinášet. Stačí tedy trochu otevřenosti a ochoty vyzkoušet si i něco nového.

O LEKTORCE

Kurzem vás provede Tereza Kalinová, která začala se studiem Hatha jógy před několika lety v Praze. Postupně si osvojila i další jógové styly, až se nakonec rozhodla pro ucelení svých znalostí v Indii, kde po intenzivním výcviku získala osvědčení RYT 200. Pravidelně se nadále vzdělává, aby byla schopna učit začátečníky i pokročilé studenty.

REZERVACE A PLATBA

Rezervace je platná až po uhrazení celé částky na účet č. 2401350940 / 2010.
Variabilní symbol: vaše telefonní číslo.
Vzhledem k velkému zájmu o minulé kurzy vám pro garanci místa doporučujeme provést platbu zároveň s přihláškou.

NÁHRADA A MULTISPORTKA

S kartami Multisport a ActivePass je cena kurzu 1 399 Kč při plné docházce. Uhradíte nejprve plnou cenu kurzu a po skončení vám na účet vrátíme 100 Kč za každý vstup s Multisport/ActivePass kartou. Pro všechny účastníky platí, že 3 nevyčerpané lekce je možné si nahradit na lekci stejné lektorky nejpozději do týdne po skončení kurzu.

KONTRAINDIKACE

Kurz je vhodný pro začátečníky i mírně pokročilé. Není vhodný pro těhotné a také pro studenty s vážnějším zdravotním omezením.

STORNO PODMÍNKY

do 2.1.2020 – storno poplatek 50 % z ceny
od 3.1.2020 – storno poplatek 100 % z ceny
V případě, že za sebe zajistíte náhradníka, administrativní poplatek činí 10 % z ceny.

AKTUALITY

Pro aktuální informace se přihlaste k události také na Facebooku.

Těšíme se na vás!

Přihláška

Telefonní číslo použijte také jako variabilní symbol pro vaši platbu. Ve vyjímečné situaci ho použijeme pro kontakt před akcí.
Cokoli se chcete zeptat, nebo ke své přihlášce poznamenat.

Platební informace

Číslo účtu (kurzy, dílny): 2401350940 / 2010
Číslo účtu (pobyty): 2101350957 / 2010
Variabilní symbol: vaše telefonní číslo
Zpráva pro příjemce: Prožitkový kurz

Informace jak zaplatit vám také pošleme do emailu.

Informace o zpracování osobních údajů