Rodinné vánoční jógování

Dílna 16/12/2017
450 Kč

Prožijte příjemné rodinné vánoční odpoledne v Yoga Karlín a společně si se svými dětmi zajógujte!

Prožijte příjemné rodinné vánoční odpoledne v Yoga Karlín a společně si se svými dětmi zajógujte! Budete se svými dětmi vytvářet zábavné příběhy, které povedou k závěrečné pointě, společně si zacvičíte (popřípadě dětem pomáháte v pozicích nebo doplňujete prostředí – dítě dělá zvířátko, rodič strom, rodiče dohromady les atp.) a uvolníte se v duchu jóga nidry (jógového spánku s řízenou vizualizací, přizpůsobenou malým dětem). Součástí programu je i vybarvování dětských mandal a různé doplňkové hry.

Přineste si s sebou pohodlné oblečení a oblíbenou hračku dítěte (ideálně plyšáka).

Vhodné pro rodiče s dětmi ve věku od 4 do 9 let.

Občerstvení: jablíčka, zdravé vánoční cukroví a džusy/vody.

O lektorce – Daniela Majtnerová

Daniela jógu ze začátku vnímala pouze jako fyzické cvičení. Avšak po pobytu v indickém ášramu se jóga stala nedílnou součástí jejího každodenního života. Díky józe se naučila lépe vnímat a pečovat o své tělo i mysl, což mělo nezanedbatelný pozitivní dopad na Danielin osobní i pracovní život.

Dětskou a rodinnou jógu Daniela vede již několik let na různých místech po republice, nejčastěji na Moravě . A jak se dostala k dětské józe? V rámci studia psychologie a praktikování jógy pro dospělé se začala zajímat o účinky jógy na dětskou psychiku a to ji zaujalo natolik, že odjela na kurz dětské jógy do Indie, kde měla možnost nejen naučit se velmi zajímavé hry a způsoby, jak děti zaujmout, ale také jak jim pomoci s koncentrací při učení, s úzkostí před zkouškou ve škole a jak jim dát do života dobrý základ pro to, aby z nich vyrostli vyrovnaní a pohodoví človíčci 🙂

CENA: 450 Kč  (1 rodič + 1 dítě)
+ 100 Kč za každé další dítě / dalšího rodiče
Cena zahrnuje veškeré pomůcky + drobné občerstvení.

Přihláška

Telefonní číslo použijte také jako variabilní symbol pro vaši platbu. Ve vyjímečné situaci ho použijeme pro kontakt před akcí.
Počet a věk dětí, které vezmete s sebou.
Mají zdravotní problém, který by je omezoval či ohrožoval?

Platební informace

Můžete platit převodem či hotově na recepci.
Informace jak zaplatit vám
pošleme také do emailu po přihlášení.

Číslo účtu: 2701159443 / 2010
Variabilní symbol: vaše telefonní číslo
Zpráva pro příjemce: Rodinné vánoční jógování

Informace o zpracování osobních údajů