Sobotní kurz jógy pro začátečníky

Kurz od 27/1/2018 do 31/3/2018
2 400 Kč

Zajímá vás jóga trochu víc do hloubky? Chcete se naučit správně provádět ásany? Pak je tento kurz právě pro vás!

Cílem kurzu, který je vhodný pro kohokoliv, kdo se zajímá o jógu, je zvládnutí správného technického provedení základních jógových ásan tak, abychom měli z praktikování co největší užitek a naučili se vnímat a respektovat možnosti našeho těla. Naučíme se správně zapojovat tělo v ásanách, a také základům dechových technik, které nám v pozicích pomohou.

Kurz pro začátečníky bude probíhat v jemnějším tempu, bude kladen důraz na podrobné vysvětlování jednotlivých ásan tak, abychom se naučili nejen správné technické provedení, ale sladili pohyb s dechem a naučili se lépe vnímat svoje tělo.

Každá lekce bude zaměřená na konkrétní téma, bude zahrnovat jógovou praxi i trochu teorie.  Náplní kurzu bude 8 lekcí zaměřených na různé části těla a na skupiny ásan. Postupně se budeme věnovat pozdravům slunci, technice provedení předklonů, záklonů, rotačním ásanám, otevření kyčlí, otevření ramen, středu těla, balančním pozicím, dechu, bandhám, koncentraci a relaxaci. Dále budou do kurzu vloženy 2 speciální lekce vedené Richardem Vrdlovcem, které kromě cvičení budou zahrnovat témata jak si jógu užít, jógový jídelníček a životní styl nebo mýty a fakta o józe.


LEKTOŘI
Simona Helová & Richard Vrdlovec

NÁHRADA A MULTISPORTKA
S kartami Multisport a ActivePass je cena kurzu 1 400 Kč – pokud použijete kartu na každé lekci vrátíme Vám na konci 100 Kč za každý takový vstup. Pro všechny účastníky platí, že 3 nevyčerpané lekce je možné nahradit na kterékoliv otevřené lekci podle rozvrhu.

KONTRAINDIKACE
Tento kurz není vhodný pro těhotné ženy, ženy v šestinedělí anebo osoby v dlouhodobé rekonvalescenci. Máte-li pochybnosti o vhodnosti kurzu ze zdravotního hlediska, kontaktujte, prosím, studio.

Těšíme se na Vás!