Současná opatření

Snížili jsme kapacitu sálu na 9 osob. V případě zpřísnění protiepidemických opatření se uhrazené kurzovné vrací zpět na účet během 7 dnů.

Milé jogínky, milí jogíni,

děkujeme, že i v těchto nelehkých dobách zůstáváte s námi.

Reagujeme na současnou situaci a v prostorech mimo sál používáme roušky, avšak na lekcích její používání není povinné. Snížili jsme kapacitu sálu na 9 osob. Prosíme o včasnou rezervaci. Pokud je vyčerpaná kapacita na Multisport karty, tak je stále možné si lekci zarezervovat a koupit přes rezervační systém z kreditu, který si můžete nabít svoji kreditní kartou. Dbáme na zvýšenou hygienu prostorů studia a pravidelně dezinfikujeme. Ve studiu jsou k dispozici dezinfekční gely. Noste si prosím vlastní podložky nebo zapůjčené dezinfikujte prostředky, které jsou v sále.

Naše studio navštěvujte prosím pouze bez příznaků zdravotních obtíží. Napište nám, pokud již máte rezervaci a musíte zůstat doma v karanténě.

V případě zpřísnění protiepidemických opatření (uzavření studia či povinnost nosit roušky při cvičení) se uhrazené kurzovné za kurzy a workshopy vrací zpět na Váš účet v průběhu 7 dnů. Toto platí i po začátku kurzu – vrátíme vám částku za lekce, které by případně nemohly proběhnout.

Děkujeme za spolupráci a za Vaši podporu.

Vaše Yoga Karlin