Workshop: Inverzní pozice

Dílna 22/10/2022
749 Kč

Podívejte se na svět z jiné perspektivy! :)

Chtěli byste vědět, jak vypadá svět z obrácené perspektivy?

Nebo se třeba vrátit do dětství, kdy jste „chodili po rukou“ a o každou zeď zkoušeli stojku?

Máte už zkušenosti s jógou, ale z inverzních pozic děláte jen svíčku, protože vám jiné pozice zatím nejdou?

Nebo prostě jenom chcete vyzkoušet něco nového a posunout svoji jógovou praxi o kousek dál?

Inverzní nebo také obrácené pozice jsou jedny z nejzábavnějších a také mají velké množství benefitů: ulevují srdci, oteklým kotníkům. Svět hlavou dolů přináší novou perspektivu, a psssst: hathajogíni věří, že se při obrácených pozicích mládne:-)

V našem 3 hodinovém workshopu se naučíte, jak pracovat se svým tělem, překonat strach, poznat, co Vás limituje ve vašich asánách, pracovat s rovnováhou a další dovednosti, které Vám pomohou postavit se hlavou dolů.

Vyzkoušíme tři inverzní pozice: stoj na rukou, stoj na předloktích a stoj na hlavě. Nejprve začneme průpravnými cviky, které nám pomohou procvičit ramena, posílíme hluboký stabilizační systém, protáhneme hamstringy. Procvičíme pozici hory a prkna, kde se pěkně zaosíme a u zdi budeme pracovat s naší rovnováhou. V pozici delfína se naučíme pracovat s rameny a pak už bude hračka stoj na předloktích, pinča majurasána. Královská pozice nakonec: stoj na hlavě. Asána, kterou mnoho studentů praktikuje, bohužel často nesprávně a tak místo benefitů si spíš mohou ublížit a přivodit si bolesti hlavy, krční páteře nebo zad.

My se budeme na pozice připravovat pozvolna a naučíme se, která je pro nás ta správná například v závislosti na anatomické stavbě našeho těla a jak ji praktikovat.

Těší se na vás Martina Korálová 🙂

Přihláška

Telefonní číslo použijte také jako variabilní symbol pro vaši platbu. Ve vyjímečné situaci ho použijeme pro kontakt před akcí.
Cokoli se chcete zeptat, nebo ke své přihlášce poznamenat.

Platební informace

Číslo účtu: 2401350940 / 2010
Variabilní symbol: vaše telefonní číslo
Zpráva pro příjemce: Workshop: Inverzní pozice

Platební informace se u některých událostí mohou lišit; přesné instrukce si prosím přečtěte v emailu, který dostanete ihned po přihlášení.

Informace o zpracování osobních údajů