Simona Solarin

O Simi Solarin

Simi je lektorka se zahraniční letitou zkušeností v oblasti yogy, pilates a dalších skupinových lekcí. Věnuje se studiu různých tanečních technik a výuky s propojením a využitím yogy v tanci. Toto vše zúročila ve speciálně připravených lekcích Yoga 4 Dancers.

I když její práce zahrnuje širokou paletu různých lekcí, vždy upřednostňovala a soustředila se na specializaci v Yoze (Dance/Hatha/Power/Vinyasa Flow/Ashtanga Vinyasa/ Hot Yoga/ Yoga 4 Dancers), v Pilates (Mat/Flowin Pilates), v dalších stylech jako je Body Balance, PortDeBras, Fit Ballet, základy baletních technik a v Tanečních lekcích – Contemporary, Jazz, Latino.

Certifikace a praxe:

v Londýne, UK

mezinárodní lektorská certifikace – 200 hodin Vinyasa Flow Yoga, akreditováno Yoga Aliancí celosvětově (Yoga London, UK).

roční studium “Embodied Dancer”- Teacher Training – 300 hodin Vinyasa Flow Yoga se specializací pro tanečníky, acreditováno Yoga Aliancí ve Velké Británii (Abby Hoffmann, London, UK).

v Hong Kongu, Číně

certifikace pilates a základy baletních technik

v Praze

certifikace v oblasti yogy, pilates a dalších skupinových lekcí

v Sydney, Austrálii

mezinárodní lektorská certifikace – Yin Yoga, akreditováno Yoga Aliancí celosvětově (Sarah Powers, Insight Yoga institute)

Mindfulness workshop (Billabong Yoga retreat)

 Projekty:

kurzy pro tanečníky Yoga 4 Dancers

individuální i skupinové lekce yogy v Praze

workshopy a master lekce v Praze: na letních školách a seminářích Joe Alegada v Praze

víkendové pobyty s yogou v ČR

zahraniční zájezdy s yogou – yoga pro potápěče v Egyptě a (Egypt, Thajsko)

příležitostně učí v Londýně

Proč učím:

učím s radostí, že můžu předat své dlouholeté zkušenosti a vědomosti těm, kteří mají rádi pohyb, úsměv a zdravý vyrovnaný styl života, o který všichni usilujeme. Věřím, že yoga nám pomáhá k mnoha věcem v životě jako je například svoboda, flexibilita a fitness, stěstí a krása jak vnitřní tak i vnější.

připravujeme: Dance Yoga 21.10. 15:30 – 18:00

Dance Yoga

Spojení základních pozic z jógy, baletu a moderního tance. Jóga je tak obohacena o různé vlny tělem, pohyb do prostoru, izolacemi jednotlivých částí těla.
Díky balančním pozicím dance yoga podporuje správné držení těla, zpevňuje centrum těla. Dále zvyšuje koordinaci pohybu, flexibilitu, ladnost a pružnost celého těla.