Masáže

Masáž uvolňuje přes svaly a úpony pohybové stereotypy i psychiku a je tak skvělým doplňkem jógy a fyzioterapie.

Spočiňte v přítomném okamžiku, harmonizujte tělo i mysl.

Tereza Katolická

Nejen že masíruji, ale jsem i fyzioterapeutka a lektorka jógy. Rozumím tělu a vím jak jsou různé bolesti a problémy propojené. Navíc studuji i Tradiční čínskou medicínu. Pohlížím na tělo komplexně. Propojuji všechny své znalosti a zkušenosti z těchto oborů a mým cílem a posláním je pomáhat lidem cítit se lépe a dávat inspiraci k nalezení rovnováhy. Protože kde je rovnováha, tam není bolest a nemoc.

 

 

V rámci masáží vám nabízím následující:

 • Relaxační masáže
 • Zdravotní masáže
 • Manuální lymfodrenáže
 • Tuina masáže
 • Guasha
 • Baňkování
 • Reflexní masáže chodidel dle Tradiční čínské medicíny
 • Terapie triggerpointů
 • Akupresura

Nebo se ke mě můžete objednat na fyzioterapii.

Cena:
55 min: 1450 Kč

Nebo zvýhodněné předplatné:

 • 5 návštěv: 7 000 Kč (ušetříte 250 Kč)
 • 10 návštěv: 13 500 Kč (ušetříte 1 000 Kč)

Na všechny mnou nabízené služby je možné vystavit dárkový poukaz,a to jak ve formě jednorázové terapie, tak zvýhodněného předplatného.

Link pro objednání: www.innerlook.eu/rezervace/. Kontakt info@innerlook.eu

 

Markéta Veletová

Věnuji se masážním terapiím, předávání jógy a pohybu respektujícího biomechaniku lidského těla. Věřím, že spojení masáží a pohybu nám může pomoci začít více vnímat naše tělo a pochopit tak naše zdraví i v širších souvislostech.

Při masážních terapiích využívám především Ajurvédské masáže Dátá Snéhan, kde pracujeme na uvolnění svalových úponů, zvětšujeme kloubní rozsah a uvolňujeme napětí.
Nabízím také hloubkovou masáž krku, která může pomoci při bolestech hlavy. Součástí masážní terapie jsou i měkké techniky, kdy pracujeme s měkkými tkáněmi jako jsou podkoží a fascie. Masáž doplňuji také o baňkování a práci s aromaterapií, která má blahodárné účinky nejen na tělo, ale i naši psychiku.

Masáže:
Ajurvédská masáž Dáta Snéhan ,Hloubková masáž krku, Práce s faciemi, Měkké techniky, Baňkování, Sportovní masáž, Relaxační masáž obličeje a hlavy

 

Cena:
60min/ 1200 Kč
90min/1800 Kč

Kontakt pro objednání:
https://marketaveletova.cz/kontakt/

 

Barbora Karešová

Jsem masérkou a rehabilitační trenérkou se zájmem o vývojovou terapii a spirální stabilizaci. Nabízím řadu masáží, od klasické švédské přes lávové kameny, které působí na svalovou tkáň, až po Dornovu metodu, jež pracuje především s centrací kloubů a pohybovým systémem jako celkem. Ať už hledáte chvíli k relaxaci, úlevu od akutního přetížení nebo se chcete věnovat prevenci a řešení funkčních poruch vašeho těla, společně najdeme vhodnou techniku.

Masáže: relaxační, sportovní, bambusová, lávovými kameny, Trigger point, Dornova metoda, Breussova masáž, Havajské, lymfodrenáže nohou

 

Dále se můžete objednat k diagnostice pohybového systému a rehabilitačnímu tréninku.

Cena:

60 minut: 1 200 Kč

Kontakt pro objednání:

777 676 256. Řekněte, prosím, že se objednáváte do Karlína. Děkujeme.