Masáže

Masáž uvolňuje přes svaly a úpony pohybové stereotypy i psychiku a je tak skvělým doplňkem jógy a fyzioterapie.

Spočiňte v přítomném okamžiku, harmonizujte tělo i mysl.

Barbora Karešová

Jsem masérkou a rehabilitační trenérkou se zájmem o vývojovou terapii a spirální stabilizaci. Nabízím řadu masáží, od klasické švédské přes lávové kameny, které působí na svalovou tkáň, až po Dornovu metodu, jež pracuje především s centrací kloubů a pohybovým systémem jako celkem. Ať už hledáte chvíli k relaxaci, úlevu od akutního přetížení nebo se chcete věnovat prevenci a řešení funkčních poruch vašeho těla, společně najdeme vhodnou techniku.

Masáže: relaxační, sportovní, bambusová, lávovými kameny, Trigger point, Dornova metoda, Breussova masáž, Havajské, lymfodrenáže nohou

 

Dále se můžete objednat k diagnostice pohybového systému a rehabilitačnímu tréninku.

Cena:

60 minut: 1 200 Kč

Kontakt pro objednání:

777 676 256. Řekněte, prosím, že se objednáváte do Karlína. Děkujeme.

 

Tereza Katolická

Nejen že masíruji, ale jsem i fyzioterapeutka a lektorka jógy. Rozumím tělu a vím jak jsou různé bolesti a problémy propojené. Navíc studuji i Tradiční čínskou medicínu. Pohlížím na tělo komplexně. Propojuji všechny své znalosti a zkušenosti z těchto oborů a mým cílem a posláním je pomáhat lidem cítit se lépe a dávat inspiraci k nalezení rovnováhy. Protože kde je rovnováha, tam není bolest a nemoc.

 

 

V rámci masáží vám nabízím následující:

 • Relaxační masáže
 • Zdravotní masáže
 • Manuální lymfodrenáže
 • Tuina masáže
 • Guasha
 • Baňkování
 • Reflexní masáže chodidel dle Tradiční čínské medicíny
 • Terapie triggerpointů
 • Akupresura

Nebo se ke mě můžete objednat na fyzioterapii.

Cena:
55 min: 1450 Kč

Nebo zvýhodněné předplatné:

 • 5 návštěv: 7 000 Kč (ušetříte 250 Kč)
 • 10 návštěv: 13 500 Kč (ušetříte 1 000 Kč)

Na všechny mnou nabízené služby je možné vystavit dárkový poukaz,a to jak ve formě jednorázové terapie, tak zvýhodněného předplatného.

Link pro objednání: www.innerlook.eu/rezervace/. Kontakt info@innerlook.eu

 

Matěj Richter

Energetická masáž

Přínosy: Energetická masáž vám přinese energii, lehkost, tělesné i psychické uvolnění a radost. ​ Dlouhodobější návštěvy budují stabilní pocit vnitřního uvolnění, který vám dodá oporu k vystoupení z komfortní zóny, zbavení se závislosti na vnějšku, k naslouchání svému tělo i k síle opravdu a trvale dosahovat zlepšení.

Popis techniky: Masáž probíhá na třech úrovních najednou. První je fyzická, během které masíruji a odblokovávám tělo. Druhá úroveň je energetická, která umožňuje hlubší uvolnění i porozumění vašim problémům. Díky ní dokážu velmi jasně pojmenovat to, co vás trápí. Poslední úroveň je terapeutická, která vám umožní odžít potlačené emoce a traumata. Na masáži tedy krom uvolnění napětí odstraním také bloky v těle, negativní energii, vyvážím mužsko-ženské polarity a harmonizuji vaše tělo.

Cena:

60 minut: 2 500 Kč

Kontakt pro objednání: 770122929