Andrea Mazánková

Co učím:
Vinjása, Těhotenská jóga

Od doby, kdy mého synovi byly dva roky, jóga prolíná mým životem: vinjása, jóga pro těhotné, jóga po porodu, aštanga a zpátky k těhotným.

Proč jóga?

„Cokoli, co Tě udělá více soucitným, citlivým, objektivním, milujícím, lidským, odpovědným, etickým. Náboženství, které tohle dokáže, je pro tebe tím nejlepším.“ Tak odpověděl Jeho Svatost Dalajlama na otázku: „Které náboženství je ze všech nejlepší?”:)

Narodila jsem se v roce 1973 a vystudovala jsem Vysokou školu ekonomickou v Praze. Moje kariéra jsou tři děti narozené v letech 2000, 2006 a 2010. S jógou jsem se seznámila, když mému prvnímu synovi byly dva roky, a od té doby se prolíná mým životem: vinjása, jóga pro těhotné, jóga po porodu, hatha jóga, aštnaga vinjása, jóga a pak zpátky k těhotným a ještě jedno kolo 🙂

Mou dlouholetou učitelkou, vzorem a inspirací, nejen co se týká jógy, je Andrea Smékalová, protože je při vedení lekcí pravdivá, přísná, nezávislá a jógu předává svým žákům jako posvátný dar.

Kromě vlastní praxe je mou kvalifikací absolvování kurzu Jóga pro těhotné systémem Andrey Smékalové a certifikát Učitel jógy III. třídy vydaný Českou akademií jógy.