Daniela Majtnerová

Co učím:
Hatha jóga, jóga pro zdravá záda

Po pobytu v indickém ašrámu se pro mě jóga stala nedílnou součástí každodenního života.

Daniela jógu ze začátku vnímala pouze jako fyzické cvičení. Avšak po pobytu v indickém ášramu se jóga stala nedílnou součástí jejího každodenního života. Díky józe se naučila lépe vnímat a pečovat o své tělo i mysl, což mělo nezanedbatelný pozitivní dopad na Danielin osobní i pracovní život.

Její lekce vychází z tradiční hatha jógy a jsou vhodné pro všechny, kteří v józe hledají nejen protažení těla, ale i zklidnění mysli. Pomalé a soustředěné vcházení do jednotlivých ásan s důrazem na správný dech navazuje na dynamickou část pozdravů slunci, jindy jsou její lekce zaměřené více na duševní a duchovní aspekty jógy.

Dětskou a rodinnou jógu  Daniela vede již několik let na různých místech po republice, nejčastěji na Moravě . A jak se dostala k dětské józe? V rámci studia psychologie a praktikování jógy pro dospělé se začala zajímat o účinky jógy na dětskou psychiku a to ji zaujalo natolik, že odjela na kurz dětské jógy do Indie, kde měla možnost nejen naučit se velmi zajímavé hry a způsoby, jak děti zaujmout, ale také jak jim pomoci s koncentrací při učení, s úzkostí před zkouškou ve škole a jak jim dát do života dobrý základ pro to, aby z nich vyrostli vyrovnaní a pohodoví človíčci 🙂