Markéta Nováková

Co učím:
vinjása jóga

Propojme se se svou podstatou a setrvejme v přítomném okamžiku. 

Józe jsem se začala věnovat asi před pěti lety v roce 2019, kdy jsem si začala uvědomovat, že potřebuji zpomalit a odpoutat se od každodenního zrychleného života.

Čtrnáct let jsem pracovala v gastronomii a cítila jsem, že potřebuji změnu, která přišla postupem času sama. Asi jako všechno potřebuje svůj čas a přijde vždy v tu chvíli, kdy to přijít má.

Jóga mi doslova a do písmene zachránila život, po úplném vyhoření, kdy jsem nevěděla, co se svým životem dál jsem si rozhodla udělat kurz na lektora a nikdy předtím by mě ani ve snu nenapadlo, že zrovna tenhle směr bude ten správný. Celý život jsem byla sportovně aktivní, ale tímhle směrem jsem moc blízko neměla, ač jsem věděla, že za tím vším není jenom fyzická aktivita.

Když jsem odučila v roce 2022 svou první lekci, všechno mi začalo dávat naprostý smysl a já se cítila, jak nikdy v životě a věděla jsem, že to je přesně to co mě v životě naplňuje a čemu se chci 100% věnovat. Pomáhat lidem, směřovat je k lepším, smysluplnějším a pozitivnějším životům a to nejenom na podložce. Věřím, že každý si v životě zasloužíme šanci na to něco na sobě změnit a taky věřím, že právě jóga může být jednou z možností jak zapracovat právě i na své mentální stránce.

Velmi ráda vidím lidi se za mnou vracet s úsměvem na tváři, a vidět jak jim mé lekce, které jsou energeticky nabité pomáhají i v denním životě.

Přijďte se i vy ke mně na lekci pozastavit, navnímat se na své tělo a na svou podstatu skrze dech a jógové asány (občas i vzhůru nohama).

Budu se na vás těšit v přítomném okamžiku.

Maky