Martina Vaic

Co učím:
vinjása, jemná jóga, fyzio jóga

V józe si úplně každý může najít to své.

Martina, lektorka a studentka jógy, maminka a milovnice kávy. To jsem ve zkratce já 🙂

Na mých lekcích se příjemně protáhneme, zahřejeme a nakonec vždy uzemníme a zrelaxujeme při Šavásaně. Ve všech lekcích se soustředím na zdravé provedení pohybu i samotné pozice a snažím se najít vhodnou a přínosnou variantu pro každého z vás.

Myslím, že každý styl jógy nám může něco dát a tak i já se inspiruji na různých lekcích. Moje srdcovka je vinyasa, tedy dynamičtější styl, ale ráda ho propojuji s jemnější a klidnější praxí. Ráda pracuji s hudebním podkladem svých lekcí a často prožitek doplňuji vůní esenciálních olejů. Mým cílem je, abyste z jógy odcházeli s tím, že jste udělali nejen něco pro své tělo, ale i hlavu a mysl. A taky s úsměvem 🙂

Jóga si mě získala v náročnějším období rodičovské dovolené, kdy mne vytrhla ze všedního stereotypu a přinesla mi více klidu, trpělivosti a úsměvů pro mou dceru. Později si mne našla možnost instruktorského kurzu, kde jsem si chtěla své znalosti pouze prohloubit. Ale brzy jsem cítila, že bych blahodárné účinky jógy moc ráda předávala dál.

Na józe je pro mne krásné to, že si v ní snad úplně každý může najít to své. Ať už se chce věnovat především té fyzické stránce, protáhnout, posílit tělo, posunout svoje hranice nebo té duševní. Můžeme se zapotit na dynamické, intenzivní lekci nebo se zklidnit na té pomalejší a relaxační a nebo se můžeme třeba věnovat jen svému dechu a meditovat.

Těším se na setkání na podložkách 🙂