Zuzana Levá

Co učím:
vinjása

Jóga je cesta, která nám pomáhá objevovat sebe sama.

Józe se věnuji už více než 7 let. Zpočátku jsem hledala něco, co by mi pomohlo zklidnit mojí roztěkanou mysl, a to jsem přesně našla v jógové praxi.

Nejdřív pro mě jóga byla jenom o fyzickém cvičení na podložce a až postupem času jsem začala objevovat přesah, který začal působit na můj každodenní život. I když se za ty roky našly období, kdy jsem necvičila pravidelně, vždycky jsem si našla cestu zpátky a objevila v ní něco nového, co jsem zrovna potřebovala.

V roce 2023 jsem se rozhodla rozšířit svoje znalosti a fyzickou praxi a absolvovala jsem 200h jógový kurz s PYC. V mé praxi kombinuji asany, práci s dechem a občas i meditaci. Mým každodenním cílem je hledání balancu a zároveň respektování a naslouchání potřebám mého těla.

Jóga pro mě znamená cestu ke spojování těla a mysli a současně zastavení se v přítomném okamžiku. Během mých lekcí se zaměřuju na udržení rovnováhy mezi dynamičtějšími flows a zároveň delším setrváním v jednotlivých pozicích. Během lekcí ráda využívám hudbu, která pomáhá s dechem a se zklidněním mysli.

Věřím, že je vždy důležité naslouchat svému tělu a jednat s ním s respektem. Ať už to pro vás dneska může znamenat potřebu dynamické lekce nebo dlouhou shavasanu, vždycky si můžete praxi modifikovat podle vlastních potřeb.

A ještě! zbožňuju dobré jídlo, filtrovanou kávu a procházky v přírodě 🙂

Uvidíme se na podložce! 🧘‍♀️