Jóga srozumitelně a od základů

Kurz od 9/9/2018 do 16/12/2018
3 599 Kč

Nedělní kurz jógy (nejen) pro začátečníky se Simonou Helovou

PRO KOHO JE KURZ VHODNÝ?
Kurz je koncipován nejen pro úplné začátečníky, ale i mírně pokročilé, kteří chtějí více porozumět jednotlivým pozicím (ásanám), osvojit si správné dýchání a držení těla, odstranit nevhodné pohybové stereotypy, zvýšit svoji sílu i flexibilitu a získat ucelený obraz o konceptu jógy.

O KURZU
V kurzu projdeme jednotlivé jógové pozice od úplných základů (pozice ve stoji, balanční pozice, předklony, záklony, rotace, pozice v sedě a obrácené pozice) a naučíme se v nich správně dýchat. Postupně budeme naučené pozice navazovat v jednoduché sekvence, jako je např. známý pozdrav slunci (súrja namaskár). Dále budou vysvětleny techniky na usměrňování pozornosti, techniky vedoucí ke zklidnění a relaxaci. Kurz bude probíhat v jemnějším tempu, bude kladen důraz na podrobné vysvětlování a bude dostatek prostoru pro dotazy a korekce.

SKLADBA LEKCÍ
Náplní kurzu bude 15 lekcí, kdy každá lekce bude věnována konkrétnímu tématu. Během kurzu budeme již probraná témata opakovat a zdokonalovat, abychom si postupně vše osvojili. Postupně rozhýbeme a ozdravíme tělo, budeme se věnovat různým skupinám ásan, dechovým technikám, bandhám, koncentraci a relaxaci.

PROČ ZROVNA JÓGA?
Blahodárné účinky jógy na lidský organizmus:
• celkově ozdravuje tělo i mysl
• vyrovnává a udržuje tělesnou váhu
• formuje postavu, posiluje svaly, udržuje vitalitu
• zlepšuje a reguluje činnost vnitřních orgánů
• překonává negativní emoce a vlastnosti
• prodlužuje život a zpomaluje stárnutí
• hluboce uvolňuje a osvobozuje mysl
• zlepšuje koncentraci a obohacuje lidské vědomí
• přináší zážitky vrcholného štěstí a spokojenosti

LEKTORKA
Kurzem Vás provede zkušená a milá lektorka jógy, Simona Helová.  Simona se zaměřuje zejména na vinjása jógu, hatha a terapeutickou jógu a zajímá se o propojení pohybu, dechu a koncentrace. Inspirací je pro Simonu také qigong a shiatsu, které absolvovala v Terapeutické škole nového shiatsu a funkční fyzioterapie Jana Pletánka.

NÁHRADA A MULTISPORTKA
S kartami Multisport a ActivePass je cena kurzu 2 100 Kč – pokud použijete kartu na každé lekci /vrátíme Vám na konci 100 Kč na účet zapsaný v docházkovém archu za každý takový vstup/. Pro všechny účastníky platí, že 3 nevyčerpané lekce je možné nahradit na lekci stejné lektorky.

KONTRAINDIKACE
Tento kurz není vhodný pro těhotné ženy, ženy v šestinedělí anebo osoby v dlouhodobé rekonvalescenci. Máte-li pochybnosti o vhodnosti kurzu ze zdravotního hlediska, kontaktujte, prosím, studio anebo přímo lektorku.

PLATBA A REZERVACE
Potvrďte svou účast zaplacením celé částky na účet 2701159443 / 2010. Variabilní symbol: Vaše telefonní číslo.
Vzhledem k velkému zájmu o minulé kurzy Vám doporučujeme provést platbu hned s přihláškou pro garanci místa.

STORNO PODMÍNKY
Pokud jste zaregistrovaní a provedli jste platbu, na kurz se však nemůže dostavit a řádně se neomluvíte nejpozději 10 dní před dnem první lekce, je nevratná celá zaplacená částka. Při včasné omluvě  vracíme 80 % z ceny. Své místo však lze vždy převést na jinou osobou.

AKTUALITY
Pro aktuální informace sledujte facebookovou událost.

Těšíme se na Vás!
Namasté ॐ,
(Kloním se s pokorou Tobě)

Přihláška

Telefonní číslo použijte také jako variabilní symbol pro vaši platbu. Ve vyjímečné situaci ho použijeme pro kontakt před akcí.
Máte nějaké zdravotní potíže?

Platební informace

Můžete platit převodem či hotově na recepci. Přesné informace jak zaplatit vám pošleme do emailu po přihlášení.

Běžný účet: 2701159443 / 2010
Variabilní symbol: vaše telefonní číslo
Zpráva pro příjemce: Jóga srozumitelně a od základů

Informace o zpracování osobních údajů