Provoněná jin jóga s Patricií Kaňok Fuxovou

Dílna 12/11/2022
550 Kč

Dopřejte si hloubkové uvolnění!

Přejete si hloubkové uvolnění, kdy nikam nespěcháte a můžete na chvíli zcela vypnout? Jin jógová sekvence zaměřená na jednotlivá energetická centra za doprovodu aromaterapeutických olejů a jako tečka na závěr védská meditace na harmonizaci našich čaker.

 

Jin jóga je systém praxe propojující starověkou jógu a učení taoismu, kdy setrváváme v pozicích po dobu 3 – 5 minut, abychom cílili na naše kosti, pojivové tkáně a klouby. Kdo poznal jin jógu, dokáže ocenit i její meditativní účinky a restorativní kvalitu, která nám napomáhá ke zpomalení a zklidnění.

Tentokrát se necháme provázet dvěma hodinami jin jógové praxe v doprovodu s použitím aroma olejů. Ať už znáte nebo neznáte pojem čaker, tohle téma uvedeme do kontextu pohledu moderního člověka, který zkoumá jevy vědeckým způsobem, a pak se zaměříme na sekvenci, která uvolní oblast od naší pánve až k temeni hlavy. Můžete se také těšit na speciální závěrečnou meditaci, která pracuje s vizualizací jednotlivých energetických center a integruje do sebe i prvky psychologie a mindfulness.

Na konci se můžeme těšit na šavásánu doprovázenou zpěvem a hrou na harmonium, indický nástroj využívaný ke zpěvu manter.

Speciální lekcí jin jógy vás bude provázet Patricie Kaňok Fuxová, zpěvačka, textařka a jogínka v jednom.

V den lekce je ideální zvolit lehčí stravu, dostatečné množství tekutin a s sebou mít pohodlný oděv s více vrstvami oblečení. Lekce je vhodná i pro úplně začátečníky.