Zdravotní aspekty jógových pozic s fyzioterapeutkou II.

Dílna 24/8/2024
599 Kč

Nechte se opravit očkem zkušené fyzioterapeutky.

Druhé pokračování skvělého workshopu – vhodné i pro ty co nebyli na prvním workshopu 🙂

Zajímá vás fyzioterapeutický pohled na jógu a chtěli byste se podívat na pozice a nechat se opravit očkem zkušené fyzioterapeutky?

Pojďte rozebrat pozice ze zdravotního pohleduponořte se do tajů svého těla a co dokáže. Posuňte svou praxi dál. Vylaďte detaily.

Co si z workshopu odnesete?

🤸 Na workshopu  s Terezou Katolickou proberete jednotlivé jógové pozice ze zdravotního hlediska. Zjistíte, že díky správně prováděným pozicím lze efektivně protáhnout zkrácené svaly, zpevnit střed těla, zlepšit mobilitu kloubů, posílit ochablé svalstvo nebo napravit již existující svalové dysbalance. Proberete také nejčastější chyby, se kterými se na lekcích můžete setkat, včetně toho, jak se jich vyvarovat. Bude spoustu prostoru na dotazy, korekce a nalezení vhodných variant pozic.

🤸 Z workshopu si odnesete nové poznatky o možnostech svého těla a péče o něj a navíc odejdete příjemně protažení a odpočatí.

➕ A jako bonus obdržíte slevu na individuální konzultaci či masáž s Terkou u nás ve studiu.

Pro koho je workshop vhodný?

🤸 Workshop je vhodný jak pro začátečníky, tak i pokročilé.

 

Přihláška

Telefonní číslo použijte také jako variabilní symbol pro vaši platbu. Ve vyjímečné situaci ho použijeme pro kontakt před akcí.
Cokoli se chcete zeptat, nebo ke své přihlášce poznamenat.

Platební informace

Číslo účtu: 2802782031 / 2010
Variabilní symbol: vaše telefonní číslo
Zpráva pro příjemce: Zdravotní aspekty jógových pozic s fyzioterapeutkou II.

Platební informace se u některých událostí mohou lišit; přesné instrukce si prosím přečtěte v emailu, který dostanete ihned po přihlášení. Pokud email nedostanete, je možné, že skončil ve spamu nebo byl jinak blokován; vaši přihlášku však přesto zaevidujeme.

Informace o zpracování osobních údajů