Šarlota Konšelová

Co učím:
čakra jóga, kundalini jóga, hatha jóga, jin jóga

Mým záměrem je přivést lidi zpět dovnitř sebe samých.

K józe jsem se dostala před lety, když mi nebylo dobře nejen na těle, ale hlavně na duši. Skrze hrubé vnímání (ásany) jsem se dostala do svého nitra a začaly se dít zázraky. Studovala jsem různé přístupy jak doma, tak v zahraničí. Díky každodenní praxi a neustálému studiu se rozvíjím nejen já sama, ale je mi velkou radostí, že můžu tyto nástroje předávat dále. Jóga je komplexní a pracuje s námi na více úrovních. Mým záměrem je přivést lidi zpět dovnitř sebe samých, za pomocí pohybu i zastavení se, dechu, manter, jógové filozofie a dalších léčivých technik. Jóga radikálně změnila celý můj život – zhubla jsem desítky kilogramů a začala žít vědomě a plnit si sny, které by mě dřív ani nenapadly. Na základě těchto zkušeností jógu předávám tak, aby byla dostupná pro každého – úplného začátečníka, pokročilého i seniora.

VZDĚLÁNÍ:

Kurz instruktor jógy – Yoga teacher training 200RYT Yoga Alliance (Yogacentrum Holešovice – Jana Smažíková)
Yin yoga teacher training 50h Yoga Alliance (YogaMe – Angela Jervis-Read)
Kundalini yoga, meditation and sacred sound – Teacher training immersion (Golden Temple, Guatemala – Joshua Param Sevak, Petra Shakti Kaur)
Yoga underground school (Jógovna – Dalibor Štědronský)
Základy jógovo-tantrické energetiky (online kurz – Barbora Hu)
Jóga a jógová terapie, Kouzla v ásánové praxi (online kurz – Kristýna a Daniel Paulus)
Jóga pro seniory (Yoga World – Radka Faráriková Sedmíková)
Jóga pro zdravá záda (Yoga World – Martin Fajka)
Jak vyzrát na hypermobilitu (MyPilates – Anna Medřická)

CO UČÍM: Čakra jóga

Za pomocí nejefektivnějších technik z kundalini a hatha jógy projdeme praxemi skrze čakry. Začneme s hatha flow a přejdeme ke kryji (sestavě cviků) a vše zakončíme meditací. Čakry jsou energetická střediska na našem těle. Pro harmonické bytí je ideální, aby jejich funkce byla v rovnováze. Skrze jógovou praxi prozkoumáme, jak na tom jsme s konkrétní čakrou – jestli je funkce nedostatečná, přebytečná nebo optimální. Ke každé čakře patří specifická oblast těla, charakterové rysy chování, barvy, elementy, mantry, atd. Abychom abstraktní přenesli do konkrétního, budeme se věnovat fyzické praxi (asany, pohyb), dechovým technikám, zpěvu manter a meditaci. Každá lekce bude obohacena špetkou jógové filozofie, která u nás probudí touhu vědět více.

pondělí 22/4

Jin jóga

Jemná
239 Kč
pondělí 29/4

Jin jóga

Jemná
239 Kč
pondělí 13/5

Jin jóga

Jemná
239 Kč
pondělí 20/5

Jin jóga

Jemná
239 Kč
pondělí 27/5

Jin jóga

Jemná
239 Kč