Jóga pro začátečníky

Jdete k nám nebo na jógu poprvé? Sepsali jsme pro vás návod na příjemné vplutí do našeho studia a cvičení jógy.

Zde jsou odpovědi na nejčastější otázky, se kterými se setkáváme. Jinak je máme ještě napsané v naší informační sekci (FAQ).

Druhy jógy

Zde naleznete popsané druhy jógy, které se nyní cvičí u nás ve studiu. Pro jednoduchost je rozdělujeme do tří barev 💚🧡❤️, jejichž smysl na začátku této stránky také vysvětlujeme.

Pokud s jógou začínáte, tak je ideální navštívit kurz, kde se člověk naučí základy. Nabízíme kurzy, které jsou jemné a pomalé🧘, i kurzy o něco náročnější a rychlejší 🤸. Vyberte si…

Nebo se rozhodnete chodit na otevřené lekce v dobu, která vám vyhovuje a naším skvělým filtrem si najdete právě lekce pro začátečníky. 🔰🔰🔰

Jste-li začátečník a jinak se mnoho nehýbete, nejvhodnější bude lekce zelená 💚, která je nenáročná a na které je více času na vysvětlení jednotlivých pozic. Pro někoho, kdo má dobrou kondici a kontrolu těla, může být tento druh lekce pomalý a neuspokojivý; může vás více bavit lekce oranžová 🧡 či dokonce červená ❤️. Záleží také, který lektor vám bude vyhovovat, a to je potřeba vyzkoušet.

Na každé navštívené otevřené lekci se můžete něco málo nového naučit a postupným chozením se tak zlepšovat. Když se budete chtít posunout více, přijďte na některý z víkendových workshopů, které jsou zaměřené na další rozvoj.

Placení a rezervace

V našem studiu nebereme hotovost, bereme však veškeré elektronické benefity.

Na lekci doporučujeme rezervaci, abyste měli jistotu, že se dostanete (obzvlášť v pondělí až čtvrtek v 17:50 a 19:00 bývá dost plno).

Zaregistrujte se a pro svou první rezervaci nepotřebujete vkládat kredit. Vyberte si lekci z našeho rozvrhu, udělejte si rezervaci, přijďte s dostatečným časovým předstihem (alespoň 10 minut před začátkem) a recepční vás seznámí se studiem 😊.

Zde naleznete kompletní ceníkproces rezervace. Pro klienty Multisport máme podrobné informace zde.

Pomůcky a oblečení

Pomůcky (jógamatky, bločky, atd.) ke cvičení jsou k dispozici zdarma.
Cvičí se v pohodlném oblečení (šortky/tepláky/legíny/triko/tílko) bez bot, bez ponožek.
Osobní věci si nechte zamčené ve skřínce, během jógy se nedoporučuje pít ani kontrolovat mobil. 😀

Přečtěte si další užitečné informace o chování při cvičení a ve studiu.

Doufáme, že vám tento návod přišel vhod, že budete se cvičením v Yoga Karlín spokojení a přinese vám mnohý prospěch. Pokud jste něco nenašli, podívejte se ještě do častých otázek, anebo se nás zeptejte.

Ivana a Richard 🧡