Jin jóga a sound healing

Dílna 31/8/2024
599 Kč

Jedinečné spojení praxe jin jógy a vibračních zvuků, jenž prohlubují relaxaci a kultivují koncentraci.

Prodloužená Jin jóga se zvukovou lázní ✨

Zveme Vás na prodlouženou dvouhodinovou lázeň těla, mysli i duše v jedinečném spojení praxe jin jógy a vibračních zvuků, jenž prohlubují relaxaci a kultivují koncentraci.

Zaměřením pozornosti na dech vzniká vědomí pole mysli. Zvukové frekvence vytvářejí bezpečné prostředí, které podporuje hluboký odpočinek, uklidňuje nervový systém a usnadňuje emocionální uvolnění.

Jin jóga je introspektivní, pomalá, vědomá praxe, která působí na kompletní psycho-tělesné uvolnění. Díky dlouhým výdržím v pozicích se dostáváme hlouběji k fasciím, vazům, šlachám aj., na které ve více jangových stylech jógy tolik nepůsobíme.
Zároveň zklidňujeme roztěkanou mysl, která tak ráda zaměřuje pozornost ven.

Doporučuje se praktikovat se zavřenýma očima k prohloubení kontaktu s psycho-tělesnými procesy a celkovému prožitku. Po celou dobu budou lekci doprovázet jemné intuitivní nástroje (vibrační mísy, tubalophone, koshi, aj.), které uvedou jedince do hluboké relaxace.

Přijďte se naladit a odpočinout si na zářijové počátky skrze naladění se sami na sebe a kultivování vědomé pozornosti.

Přijďte tací jací jste. Flexibilitu neflexibilitu nechte doma. 🌞🙏🏻

Týna

Přihláška

Telefonní číslo použijte také jako variabilní symbol pro vaši platbu. Ve vyjímečné situaci ho použijeme pro kontakt před akcí.
Cokoli se chcete zeptat, nebo ke své přihlášce poznamenat.

Platební informace

Číslo účtu: 2802782031 / 2010
Variabilní symbol: vaše telefonní číslo
Zpráva pro příjemce: Jin jóga a sound healing

Platební informace se u některých událostí mohou lišit; přesné instrukce si prosím přečtěte v emailu, který dostanete ihned po přihlášení. Pokud email nedostanete, je možné, že skončil ve spamu nebo byl jinak blokován; vaši přihlášku však přesto zaevidujeme.

Informace o zpracování osobních údajů