Jóga – krok za krokem

Kurz od 4/10/2020 do 6/12/2020
2 790 Kč

Přihlašte se na kurz jógy nejen pro začátečníky s důrazem na principy zdravého pohybu.

Chtěli byste začít s jógou, ale nevíte, jak na to? Nebo jste věční začátečníci a chtěli byste konečně začít cvičit pravidelně? Přivádí Vás bolest zad či sedavé zaměstnání ke cvičení? Nebo se ostýcháte přijít na otevřenou lekci či si nevíte dát rady s cvičením doma? Ať už je váš důvod začít se věnovat józe jakýkoliv, máme pro vás tento kurz pro začátečníky s názvem Jóga – krok za krokem.

Kurz je tedy určen pro ty z vás, kteří s jógou začínají a chtějí porozumět jejímu významu a přínosu.

CO VÁS NA KURZU ČEKÁ?

Vysvětlíme si podstatu jógy a její filozofii.

Naučíme se

  • základní dechové techniky

  • jógové pozice a jejich účinky na tělo a mysl

  • očistné techniky

Probereme

  • zásady zdravého pohybu

  • důležitost propojení pohybu a dechu.

Vyzkoušíme si různé relaxační metody.

CO SI Z KURZU ODNESETE?

Po absolvování kurzu budete mít jasnější představu o józe, budete znát správné provedení jednotlivých pozic a vyhnete se zbytečným zraněním či bolestem. Porozumíte více svému tělu, uvolníte se, zklidníte svoji mysl, budete lépe zvládat každodenní starosti a stres. Dostatek prostoru bude i pro diskuze.

V neposlední řadě si užijete příjemnou atmosféru.

NÁHRADA A MULTISPORTKA
S kartami Multisport a ActivePass je cena kurzu 1790 Kč při plné docházce. Uhradíte nejprve plnou cenu kurzu a po skončení vám na účet vrátíme 100 Kč za každý vstup s Multisport/ActivePass kartou. 

O LEKTORCE

Lucka Hříbalová se s jógou seznámila blíže asi před více jak deseti lety a velmi rychle se stala součástí její pravidelné praxe. Vše začalo kurzem Pilates, který absolvovala kvůli zdraví. Po absolvování lektorského kurzu objevila, jak moc jí baví sdílet s lidmi jejich cestu, radost a pomáhat jím cítit se spokojeně a sebevědomě.

Lucka se zajímá o všechno, co se týče propojení mysli, těla a dechu. Kromě kurzů jógy a pilates absolvovala kurz fitness, masáží, výživového poradenství a občas zabrousí samostudiem do tradiční čínské medicíny.

„Jóga mi dává směr, učí mě trpělivosti a pomáhá mi být více v rovnováze v těžších chvílích, protože jak se říká život je jako tanec na banánové slupce. A protože jsem velmi aktivní, až by mnozí řekli hyperaktivní tvor, jóga je pro mě odpočinek, díky ní zpomalím a dobíjím si baterky. A jsem velmi ráda, když vidím odcházet lidi z lekce se stejným pocitem, s vnitřním úsměvem.“

„Moje oblíbené motto je nikdy není pozdě začít dělat, co vás baví a láká, protože cesta je cíl.“

V případě zpřísnění protiepidemických opatření (uzavření studia či zavedení povinnosti roušek při cvičení) se kurzovné vrací zpět během 7 dnů.