Jóga – krok za krokem

Kurz od 6/9/2020 do 15/11/2020
2 790 Kč

Přihlašte se na kurz jógy nejen pro začátečníky s důrazem na principy zdravého pohybu se zkušenou fyzioterapeutkou Terezou Katolickou.

Chtěli byste začít s jógou, ale nevíte, jak na to? Nebo jste věční začátečníci a chtěli byste konečně začít cvičit pravidelně? Přivádí Vás bolest zad či sedavé zaměstnání ke cvičení? Nebo se ostýcháte přijít na otevřenou lekci či si nevíte dát rady s cvičením doma? Ať už je váš důvod začít se věnovat józe jakýkoliv, máme pro vás tento kurz pro začátečníky s názvem Jóga – krok za krokem.

Kurz je tedy určen pro ty z vás, kteří s jógou začínají a chtějí porozumět jejímu významu a přínosu.

CO VÁS NA KURZU ČEKÁ?

Vysvětlíme si podstatu jógy a její filozofii.

Naučíme se

  • dechové techniky

  • jógové pozice

  • nejznámější mantry

  • základy oční jógy.

Probereme

  • zásady zdravého pohybu

  • důležitost propojení pohybu a dechu.

Vyzkoušíme si různé relaxační metody.

CO SI Z KURZU ODNESETE?

Po absolvování kurzu budete mít jasnější představu o józe, budete znát správné provedení jednotlivých pozic a vyhnete se zbytečným zraněním či bolestem. Porozumíte více svému tělu, uvolníte se, zklidníte svoji mysl, budete lépe zvládat každodenní starosti a stres. Dostatek prostoru bude i pro diskuze.

V neposlední řadě si užijete příjemnou atmosféru.

Kurz se skládá z 10 lekcí v průběhu 11 týdnů – dne 27. 9. se lekce nekoná.

O LEKTORCE

Kurzem vás provede zkušená fyzioterapeutka Tereza Katolická. Na lekcích klade důraz na principy zdravého pohybu a prostřednictvím jógy se snaží aktivně ovlivnit nejen všechny svalové dysbalance, ale uvolnit i mysl. Tereza se věnuje také studiu tradiční čínské medicíny. „Propojení jógy, tradiční čínské medicíny a fyzioterapie mi dává obrovský smysl. Naplňuje mě předávat své znalosti a zkušenosti dále a pomáhat tak lidem k nalezení fyzické a duševní rovnováhy.“

Přihláška

Telefonní číslo použijte také jako variabilní symbol pro vaši platbu. Ve vyjímečné situaci ho použijeme pro kontakt před akcí.
Cokoli se chcete zeptat, nebo ke své přihlášce poznamenat.

Platební informace

Číslo účtu: 2401350940 / 2010
Variabilní symbol: vaše telefonní číslo
Zpráva pro příjemce: Jóga – krok za krokem

Informace jak zaplatit vám také pošleme do emailu.

Informace o zpracování osobních údajů