Kurz „spicy“ vinjásy s Katkou Švajdlerovou

Kurz od 16/1/2024 do 16/4/2024
2 999 Kč

Pojďte si vybudovat sílu na náročnější jógové balanční pozice. Ještě se můžete přihlásit!

Kurz 13 lekcí dynamické jógy s Katkou Švajdlerovou.

Pojďte se potkat s naší oblíbenou lektorkou vinjása jógy Katkou Švajdlerovou na kurzu, který vám pomůže vybudovat sílu na zvládnutí či přiblížení se k náročnějším pozicím jako pincha mayurasana (stoj na předloktí), stoj na rukou či další balanční a silové pozice.

Balanční pozice budí mnohdy spoustu obav, není ale potřeba mít z těchto pozic strach, po malých krůčcích se lehce a hravě dopracujeme časem i k plným variantám. Součástí lekce budou yoga drills, cviky na budování síly, a také se budeme věnovat vinjásovým proskokům. Důležitou roli při balančních pozicích též hraje míra soustředění – je zde tedy potřeba naučit se pracovat nejen se svým tělem, ale i se svojí občas neukázněnou myslí. Na závěr každé lekce odpočineme a protáhneme tělo, lekci zakončíme vydatnou šavásánou.

Nemusíte se však ničeho bát, jde o to, vyzkoušet si v praxi naši soustředěnost a stabilitu a překonat strach z neznámého či podívat se na svět z jiné perspektivy.

PRO KOHO JE KURZ VHODNÝ?

Kurz je vhodný spíše pro pokročilé praktikanty jógy, kteří již mají vybudované stabilní základy. Také je vhodný pro všechny, kteří se nebojí zkoušet nové věci, nebojí se vyjít ze své komfortní zóny a posílit tím nejen tělo, ale i svojí vůli.

Kurz není vhodný pro těhotné ženy.

CENA:

2 999 Kč

 

POZOR – 13. 2. z důvodu jarních prázdnin lekce nebude.

Pokud se přihlásíte k účasti na události, vaše místo bude závazně rezervováno až po zaplacení ceny kurzu (na náš účet, prostřednictvím benefitů nebo na recepci). Storno kurzu či dílny je možné více než 20 dní před začátkem události a to za poplatek ve výši 10% ceny (pokrývá související náklady na plánování, rezervace, marketing a administrativu). Storno kurzu či dílny méně než 20 dní před začátkem akce je ve výši 100% ceny; výměna osob je možná kdykoliv.