Masterclass: Aštanga jóga speciál

Dílna 4/5/2024
599 Kč

Dvouhodinová praxe s pozicemi z první i druhé série ashtanga vinjása jógy.

Pro zájem workshop opět opakujeme 🙂

 

Katka Švajdlerová si pro vás připravila dvouhodinovou lekci s pozicemi z první a druhé série aštanga vinjása jógy.

Ashtanga znamená 8 údú/stupňů – jedná se tedy o osmi-stupňovou „cestu“ neboli ucelený „návod“, který Vám pomůže nastartovat Vaši jógovou praxi a začlenit jógu do Vašeho každodenního života.

CO SI Z WORKSHOPU ODNESETE:

Na tomto workshopu se s těmito 8 stupni seznámíme a detailněji se pak budeme věnovat 3. stupni Ashtanga yogy – ásanám. Podrobně se seznámíme se všemi ásanami z první série (Primary series, též nazývanou „Yoga chikitsa“, která očišťuje a zoceluje naše fyzické „hrubohmotné“ tělo). Přidáme pak na ochutnávku několik vybraných ásan z druhé série (Intermediate series aneb „Nadi shodhana“, očista nervového systému).

Ashtanga yoga je důmyslně propracovaný systém. Je rozdělena do několika sérií, každá z nich obsahuje přesně daný sled ásan, které navazují jedna na druhou a současně každá ásana připravuje a otevírá tělo na tu následující.

Při praxi ashtanga yogy si každý praktikant časem zapamatuje, jak jdou jednotlivé ásany za sebou. Dokáže pak lépe při své praxi zklidnit mysl, naladit mysl i tělo na dech, uvolnit se v jednotlivých ásanách, tedy více si užít praxi a prožít jakousi „meditaci v pohybu“.

PRO KOHO JE WORKSHOP VHODNÝ:

Každá z těchto sérií je sama o sobě relativně náročnou praxí, nicméně se její náročnosti nemusíte bát – ukážeme si jemnější varianty ásan pro začínající praktikanty.

Přihláška

Telefonní číslo použijte také jako variabilní symbol pro vaši platbu. Ve vyjímečné situaci ho použijeme pro kontakt před akcí.
Cokoli se chcete zeptat, nebo ke své přihlášce poznamenat.

Platební informace

Číslo účtu: 2802782031 / 2010
Variabilní symbol: vaše telefonní číslo
Zpráva pro příjemce: Masterclass: Aštanga jóga speciál

Platební informace se u některých událostí mohou lišit; přesné instrukce si prosím přečtěte v emailu, který dostanete ihned po přihlášení. Pokud email nedostanete, je možné, že skončil ve spamu nebo byl jinak blokován; vaši přihlášku však přesto zaevidujeme.

Informace o zpracování osobních údajů