Minikurz – Zdravá záda a silný střed těla

Kurz od 6/6/2023 do 27/6/2023
990 Kč

Zlepšete si držení těla!

Chcete pracovat na zlepšení držení těla? Jsou Vaším cílem zdravá záda a silný střed těla? Chcete předejít bolestem zad? Tak následující 4-týdenní minikurz je pro Vás.

CO SE NA KURZU NAUČÍTE:
V rámci kurzu se naučíte co je core, jak efektivně aktivovat a zapojovat svaly středu těla.

Správná stabilizace vašeho core pomůže správnému a napřímenému držení těla. Silný střed těla znamená nejen odlehčení páteře, napřímený postoj, ale i volný a harmonický pohyb končetin a celého těla. Zaměříme se i na správné dýchání, které je základním pohybovým stereotypem a ovlivňuje způsob jak držíme tělo.

O LEKTORCE:
Eva je instruktorka Zdravotní tělesné výchovy, absolventka kurzů. Dynamické Neuromuskulární Stabilizace DNS sportovní část I,II a instruktorka jógy. Na konci tohoto kurzu můžete očekávat, že budete
hlouběji rozumět anatomii vašich zad, anatomii vašeho středu těla a naučíte se aplikovat principy zdravého pohybu do každodenního života i do Vaší jógové praxe.

STORNO PODMÍNKY:

Pokud se přihlásíte k účasti na události, vaše místo bude závazně rezervováno až po zaplacení ceny kurzu (na náš účet, prostřednictvím benefitů nebo na recepci). Storno kurzu či dílny je možné více než 20 dní před začátkem události a to za poplatek ve výši 10% ceny (pokrývá související náklady na plánování, rezervace, marketing a administrativu). Storno kurzu či dílny méně než 20 dní před začátkem akce je ve výši 100% ceny; výměna osob je možná kdykoliv.

Přihláška

Telefonní číslo použijte také jako variabilní symbol pro vaši platbu. Ve vyjímečné situaci ho použijeme pro kontakt před akcí.
Cokoli se chcete zeptat, nebo ke své přihlášce poznamenat.

Platební informace

Číslo účtu: 2401350940 / 2010
Variabilní symbol: vaše telefonní číslo
Zpráva pro příjemce: Minikurz – Zdravá záda a silný střed těla

Platební informace se u některých událostí mohou lišit; přesné instrukce si prosím přečtěte v emailu, který dostanete ihned po přihlášení.

Informace o zpracování osobních údajů