Terapeutická tantra jóga pro ženy

Kurz od 23/9/2021 do 28/10/2021
2 099 Kč

Pro ženy, které by rády vyrostly do své ženské síly a krásy

Otevíráme druhý běh úspěšného kurzu jógy pro ženy!

Trápí Vás zdravotní problémy v ženské oblasti, bolestivá menstruace, rozhozený hormonální systém, anebo se jen cítíte dlouhodobě vyčerpaná a bez jiskry? Chcete vyrůst do své autentické ženské síly a krásy? Toužíte se více spojit sama se sebou a s moudrostí svého vlastního těla? Pak je právě tento kurz pro Vás! Kurz je vhodný pro ženy všech věkových kategorií, pro úplné jógové začátečnice i pokročilé adeptky. Máte-li jakékoliv pochybnosti o vhodnosti kurzu ze zdravotního hlediska, kontaktujte, prosím, studio anebo přímo lektorku.

O KURZU

Kurz terapeutické tantra jógy pro ženy je ucelený cyklus 8 prodloužených, na sebe navazujících lekcí, které se budou věnovat ženskému tělu a duši, jeho potřebám a výzvám. V bezpečném prostředí budeme probouzet naši ženskou sílu a navracet samy sobě tvořivou životní energii, uvolněnost, radost a krásu. Pronikneme do tajů účinných technik tantra jógy, taoistických praktik, dechových cvičení (pranajámy) a meditace. Budeme pracovat s naším pánevním dnem, posilovat jej i uvolňovat, zharmonizujeme svůj hormonální systém, ozdravíme naše ženské orgány, vyléčíme a posílíme naše srdce a spojíme se samy se sebou a s moudrostí našeho vlastního těla. To vše v bezpečném, vyživujícím a láskyplném prostředí.

REFERENCE:

„Na kurz jsem se přihlásila spíše ze zvědavosti, zda mi dokáže pomoct od mých menstruačních bolestí. Nikdy dříve jsem žádný podobný kurz neabsolvovala a měla jsem spíše obavu, jak to bude probíhat. Hned po první lekci ze mě ale všechno spadlo. Každá lekce byla úžasnou oázou klidu a bezpečí… docházelo k uvolňování emocí i ztuhlosti v oblasti beder a pánve. Během kurzu jsem absolvovala i jednu soukromou terapii s Karolínou… a bolestivá menstruace mi postupně zcela vymizela a nyní se (překvapivě) na své dny těším a užívám si je!!“ ~ Michaela S.
„Kurz mi doporučila kamarádka, které hodně pomohl. Cítila jsem v té době hodně vyčerpaná. Byla jsem rok od porodu mého chlapečka a stále jsem se necítila ve své kůži. Kurz mi přinesl úplně novou inspiraci a hlavně motivaci. Začala jsem se o sebe více starat, lépe se stravovat, naučila  jsem se také více přijímat a odpočívat. Manžel říkal, že jsem úplně rozkvetla 🙂 “ ~ Kristina B.
„Co k tomuto kurzu říct. Snad jen, že na jeho konci se stal zázrak a já zjistila, že jsem těhotná 🙂 Jsem opravdu vděčná, že jsem se přihlásila a Karolíně za to, že mi pomohla navázat vztah se svým ženstvím“ Věra K.

CO SI Z KURZU ODNESETE

Kurz má za cíl proniknout do Vašeho nitra, abyste dokázala probudit hlubší a jemnější vnímavost a spojila se s moudrostí svého vlastního těla. Osvojením účinných technik tantra jógy, pranajámy a meditace Vaše tělo nastartuje léčivé procesy. Postupně a nenásilně budete probouzet Vaši skrytou ženskou sílu, abyste rozkvetla do ještě větší krásy a radosti.

O LEKTORCE

Kurzem vás provede zkušená a milá lektorka jógy, Karolína Leia, která se józe věnuje již přes 15 let a je známá svým klidným a vlídným přístupem nejen k józe, ale i k životu. Absolvovala mnoho jógových a sebezkušenostních výcviků v Čechách i zahraničí, mj. i intenzivní tantrický výcvik u Komaly de Armorim (přímá studentka Osha). Za vzděláním jezdí pravidelně do Indie. Studuje sanskrt, ajurvédu a věnuje se indickému chrámovému tanci Bharata Natyam. Více informací o lektorce: www.kayayoga.org.

REZERVACE A PLATBA

Rezervace je platná až po uhrazení celé částky na účet č. 2401350940 / 2010.
Variabilní symbol: vaše telefonní číslo.
Vzhledem k velkému zájmu o minulé kurzy vám pro garanci místa doporučujeme provést platbu zároveň s přihláškou. Pokud po registraci vám nedorazí potvrzovací e-mail do vaší schránky, podívejte se prosím do spamu. Děkujeme.

STORNO PODMÍNKY

V případě zpřísnění protiepidemických opatření (uzavření studia či povinnost nosit roušky při cvičení) se uhrazené kurzovné vrací zpět na Váš účet v průběhu 7 dnů. Toto platí i po začátku kurzu – vrátíme vám částku za lekce, které by případně nemohly proběhnout.

KONTRAINDIKACE

Kurz není vhodný pro ženy s výrazně sníženou mobilitou anebo osoby v dlouhodobé rekonvalescenci. Zároveň nedoporučujeme celý kurz absolvovat v již probíhajícím těhotenství, jelikož je mnoho technik kontraindikováno. Pokud ale otěhotníte během kurzu, můžete nadále pokračovat a získáte individuální plán. V případě nejistoty o vhodnosti kurz kontaktujte prosím studio nebo lektorku.

AKTUALITY

V případě zavření studia v důsledku covid restrikcí se kurz dokončí online formou.

Těšíme se na vás!

Přihláška

Telefonní číslo použijte také jako variabilní symbol pro vaši platbu. Ve vyjímečné situaci ho použijeme pro kontakt před akcí.
Cokoli se chcete zeptat, nebo ke své přihlášce poznamenat.

Platební informace

Číslo účtu: 2401350940 / 2010
Variabilní symbol: vaše telefonní číslo
Zpráva pro příjemce: Terapeutická tantra jóga pro ženy

Informace jak zaplatit vám také pošleme do emailu.

Informace o zpracování osobních údajů