Terapeutická tantra jóga pro ženy

Kurz od 3/10/2019 do 21/11/2019
2 499 Kč / obsazeno

Pro ženy, které by rády vyrostly do své ženské síly a krásy

Trápí Vás zdravotní problémy v ženské oblasti, bolestivá menstruace, rozhozený hormonální systém, anebo se jen cítíte dlouhodobě vyčerpaná a bez jiskry? Chcete vyrůst do své autentické ženské síly a krásy? Toužíte se více spojit sama se sebou a s moudrostí svého vlastního těla? Pak je právě tento kurz pro Vás! Kurz je vhodný pro ženy všech věkových kategorií, pro úplné jógové začátečnice i pokročilé adeptky. Máte-li jakékoliv pochybnosti o vhodnosti kurzu ze zdravotního hlediska, kontaktujte, prosím, studio anebo přímo lektorku.

O KURZU

Kurz terapeutické tantra jógy pro ženy je ucelený cyklus 8 prodloužených, na sebe navazujících lekcí, které se budou věnovat ženskému tělu a duši, jeho potřebám a výzvám. V bezpečném prostředí budeme probouzet naši ženskou sílu a navracet samy sobě tvořivou životní energii, uvolněnost, radost a krásu. Pronikneme do tajů účinných technik tantra jógy, taoistických praktik, dechových cvičení (pranajámy) a meditace. Budeme pracovat s naším pánevním dnem, posilovat jej i uvolňovat, zharmonizujeme svůj hormonální systém, ozdravíme naše ženské orgány, vyléčíme a posílíme naše srdce a spojíme se samy se sebou a s moudrostí našeho vlastního těla. To vše v bezpečném, vyživujícím a láskyplném prostředí.

CO SI Z KURZU ODNESETE

Kurz má za cíl proniknout do Vašeho nitra, abyste dokázala probudit hlubší a jemnější vnímavost a spojila se s moudrostí svého vlastního těla. Osvojením účinných technik tantra jógy, pranajámy a meditace Vaše tělo nastartuje léčivé procesy. Postupně a nenásilně budete probouzet Vaši skrytou ženskou sílu, abyste rozkvetla do ještě větší krásy a radosti.

O LEKTORCE

Kurzem vás provede zkušená a milá lektorka jógy, Karolína Leia, která se józe věnuje již přes 15 let a je známá svým klidným a vlídným přístupem nejen k józe, ale i k životu. Absolvovala mnoho jógových a sebezkušenostních výcviků v Čechách i zahraničí, mj. i intenzivní tantrický výcvik u Komaly de Armorim (přímá studentka Osha). Za vzděláním jezdí pravidelně do Indie. Studuje sanskrt, ajurvédu a věnuje se indickému chrámovému tanci Bharata Natyam. Více informací o lektorce: www.kayayoga.org.

REZERVACE A PLATBA

Rezervace je platná až po uhrazení celé částky na účet č. 2401350940 / 2010.
Variabilní symbol: vaše telefonní číslo.
Vzhledem k velkému zájmu o minulé kurzy vám pro garanci místa doporučujeme provést platbu zároveň s přihláškou.

NÁHRADA A MULTISPORTKA

S kartami Multisport a ActivePass je cena kurzu 1699 Kč při plné docházce. Uhradíte nejprve plnou cenu kurzu a po skončení vám na účet vrátíme 100 Kč za každý vstup s Multisport/ActivePass kartou. Pro všechny účastnice platí, že 2 nevyčerpané lekce je možné si nahradit na lekci stejné lektorky nejpozději do týdne po skončení kurzu.

KONTRAINDIKACE

Kurz není vhodný pro ženy s výrazně sníženou mobilitou anebo osoby v dlouhodobé rekonvalescenci. Zároveň nedoporučujeme celý kurz absolvovat v již probíhajícím těhotenství, jelikož je mnoho technik kontraindikováno. Pokud ale otěhotníte během kurzu, můžete nadále pokračovat a získáte individuální plán. V případě nejistoty o vhodnosti kurz kontaktujte prosím studio nebo lektorku.

AKTUALITY

Pro aktuální informace se přihlaste k události také na Facebooku.

Těšíme se na vás!