Terapeutická tantra jóga pro ženy

Kurz od 14/10/2021 do 18/11/2021
1 750 Kč

Pro ženy, které chtějí rozkvést.

Chcete se lépe cítit? Mít zdravá a krásná prsa, zpevnit pánevní dno, mít pohodovou menstruaci, zmírnit stres, zharmonizovat hormonální systém, připravit se na početí, doléčit následky porodu, předejít inkontinenci, mít více energie a potěšení ze života?

Chcete se lépe spojit s moudrostí svého těla a rozkvést? Zjemnit své vnímání? Víc si užívat života? A získat pro to podporu lektorky a podobně naladěných žen?

Pak je právě tento kurz určen Vám! Kurz je vhodný pro ženy všech věkových kategorií, pro úplné jógové začátečnice i pokročilé adeptky. Při společné účasti matky a dcery, sester či kamarádek se jeho účinek násobí.

Máte-li jakékoliv pochybnosti o vhodnosti kurzu ze zdravotního hlediska, kontaktujte, prosím, studio anebo přímo lektorku.

REFERENCE:

Video s ohlasy žen na kurzy Ivety Kučerové:  zde

CO SI Z KURZU ODNESETE

Kurz má za cíl proniknout do Vašeho nitra, abyste dokázala probudit hlubší a jemnější vnímavost a spojila se s moudrostí svého vlastního těla. Osvojením účinných technik tantra jógy, pranajámy a meditace Vaše tělo nastartuje léčivé procesy. Postupně a nenásilně budete probouzet Vaši skrytou ženskou sílu, abyste rozkvetla do ještě větší krásy a radosti.

REZERVACE A PLATBA

Rezervace je platná až po uhrazení celé částky na účet č. 2401350940 / 2010.
Variabilní symbol: vaše telefonní číslo.
Vzhledem k velkému zájmu o minulé kurzy vám pro garanci místa doporučujeme provést platbu zároveň s přihláškou. Pokud po registraci vám nedorazí potvrzovací e-mail do vaší schránky, podívejte se prosím do spamu. Děkujeme.

STORNO PODMÍNKY

V případě zpřísnění protiepidemických opatření (uzavření studia či povinnost nosit roušky při cvičení) se uhrazené kurzovné vrací zpět na Váš účet v průběhu 7 dnů. Toto platí i po začátku kurzu – vrátíme vám částku za lekce, které by případně nemohly proběhnout.

KONTRAINDIKACE

Kurz není vhodný pro ženy s výrazně sníženou mobilitou anebo osoby v dlouhodobé rekonvalescenci. Zároveň nedoporučujeme celý kurz absolvovat v již probíhajícím těhotenství, jelikož je mnoho technik kontraindikováno. Pokud ale otěhotníte během kurzu, můžete nadále pokračovat a získáte individuální plán. V případě nejistoty o vhodnosti kurz kontaktujte prosím studio nebo lektorku.

AKTUALITY

V případě zavření studia v důsledku covid restrikcí se kurz dokončí online formou.

Těšíme se na vás!

Přihláška

Telefonní číslo použijte také jako variabilní symbol pro vaši platbu. Ve vyjímečné situaci ho použijeme pro kontakt před akcí.
Cokoli se chcete zeptat, nebo ke své přihlášce poznamenat.

Platební informace

Číslo účtu: 2401350940 / 2010
Variabilní symbol: vaše telefonní číslo
Zpráva pro příjemce: Terapeutická tantra jóga pro ženy

Informace jak zaplatit vám také pošleme do emailu.

Informace o zpracování osobních údajů