Týden s jógou a meditací

Pobyt od 18/7/2020 do 25/7/2020
9 999 Kč

Pojďme zažít vnitřní klid

PROGRAM
V dopoledním bloku se budeme věnovat především fyzické józe, ásánám. Klasické vedení cvičení bude probíhat před snídaní, před obědem pak bude podrobnější vysvětlování. Týden bude čas, společně se věnovat některým aspektům jógy podrobněji. Budu se orientovat především podle vašeho zájmu.

Připravené možnosti:
– Projít podrobně některé jógové pozice a to včetně správného dýchání.
– Jak navazovat ásány na sebe a cvičit samostatně doma.
– Usměrňování pozornosti při cvičení, techniky vedoucí ke zklidnění a relaxaci v šávásáně. Protože to bude už druhá lekce v jeden den, tak  nepůjde o cvičení, ale vysvětlování, ukázky, vyzkoušení, dotazy a korekce.

Mělo by to přispět ke zvládnutí správného technického provedení jógových ásan tak, abychom měli z praktikování co největší užitek a naučili se vnímat a respektovat možnosti našeho těla. Budu se především věnovat základům, na kterých je možné dále stavět v náročnějších ásanách. Vedlejším cílem je seznámení se s teorií jógy, jednak tou, která stojí za správným pohybem a dýcháním a za druhé tou duchovní. Kdo ji nezná, tak aby se zorientoval v józe a mohli si udělat obrázek o různých typech jógy, vztahu k vašemu tělu a jak se jóga vztahuje k životu v dnešní společnosti. Kdo je s ní seznámen, tak pro užitečnou výměnu zkušeností z praxe.

Předělem je popolední jógový spánek (jóganidra) sloužící k uvolnění a načerpání energie.

Odpoledne jsou volná. Můžete je trávit buď v příjemném areálu penzionu, na zahradě, vedle potoka, kde se můžete i zchladit, nebo procházkou po krásném okolí či větším výletem. Některé výlety budou připravené na konkrétní den, pěší nebo cyklistické, abyste se k nim mohli jednoduše přidat. Konkrétní cíle najdete na facebookové stránce události.

Večer bude věnován duchovnímu seberozvoji a to formou společného rozhovoru s učitelem. Jakékoliv praktické téma či problém se dá nahlédnout a vztáhnout k tisícileté historii duchovní praxe. Naučím vás základní techniku meditace a meditace tak bude i součástí večerních setkání. Komu se bude chtít, může využít ještě čas vyhrazený na meditace ráno, hned po probuzení.

PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?
Týden je koncipován pro ty, kteří již mají zkušenost s jógou a chtějí více porozumět jednotlivým pozicím (ásanám), vylepšit dýchání a držení těla, odstranit nevhodné pohybové stereotypy, zvýšit svoji sílu i pružnost a získat další informace o józe. Pohybové dispozice nehrají roli: kurz je vhodný i pro lidi s malou flexibilitou či nadváhou. V případě chronické nemoci nebo úrazu konzultujte vhodnost účasti s námi i s lékařem.

MÍSTO
Ubytování se nachází v penzionu Dakota.
Ubytování je možné v dovjlůžkových, třílužkových pokojích, k dispozici je také jeden pokoj průchozí šesti lůžkový, apartmán s až 12 lůžky. Do poznámky prosím uveďte o který pokoj máte zájem.
Více informací: https://penzion-dakota.cz/

STRAVA
Snídaně formou bufetu, oběd a večeře z vegetariánské z vyhlášené restaurace z Liberce

CENA
včasná cena (platba do 30.5. – 9.999 Kč)
běžná cena (platba od 31.5. – 11.999

REZERVACE, PLATBA, STORNO, PRÁVNÍ PODMÍNKY
Místo Vám garantujeme po zaplacení pobytu. Zaplacený pobyt nelze stornovat. Pobyt se koná při minimálním počtu 10 účastníků.
Nejedná o zájezd dle § 1 odst. 1 a 2 zákona o cestovním ruchu a proto cena nemůže a neobsahuje program.
Pobyt s plnou penzí zajišťuje Yoga Karlín s.r.o., Na Žertvách 44, 180 00 Praha 8; IČ: 066 67 368; OR u MS v Praze (C; 286657).
Lektor a případní hostující lektoři poskytují svůj čas a energii jako dar a vy jej na konci pobytu, pokud budete spokojeni, můžete také finančně obdarovat. Pokud si přejete vystavit fakturu, uveďte údaje do poznámky.
Upozornění, pro případ onemocnění COVID, nebo karantény či nového vládního opatření vracíme 100% ceny

 

 

 

Přihláška

Telefonní číslo použijte také jako variabilní symbol pro vaši platbu. Ve vyjímečné situaci ho použijeme pro kontakt před akcí.
Cokoli se chcete zeptat, nebo ke své přihlášce poznamenat.

Platební informace

Číslo účtu: 2401350940 / 2010
Variabilní symbol: vaše telefonní číslo
Zpráva pro příjemce: Týden s jógou a meditací

Informace jak zaplatit vám také pošleme do emailu.

Informace o zpracování osobních údajů