Workshop: Kompenzační cvičení pro sedavé zaměstnání

Dílna 22/4/2023
750 Kč

Naučte se jednoduché cviky a rozcvičky pro každodenní rutinu.

Asi nikoho nepřekvapí, že sedavé zaměstnání (případně jakákoliv činnost, kde většinu dne trávíme v pro tělo ne optimální pozici) je často spojováno hned s několika zdravotními riziky a je potřeba ho kompenzovat správným pohybem. Stále se ale ještě setkáváme s přístupem, že cvičení 1x týdně je dostatečná a ideální rovnováha k desítkám prosezených hodin. Na workshopu vás zkusím přesvědčit, že tomu tak není a často i 10 minut denně navíc stačí. Naučím vás zvednou se ze židle i v průběhu dne a efektivně se protáhnout dříve, než se vám uvaří káva.

Představíme si, které části těla jsou při sezení a časté práci na počítači / telefonu nejvíce zatěžovány a zjistíme, jak je protáhnout / rozhýbat / posílit a to nejen jógou, ale i dalšími způsoby zdravého cvičení. Na workshopu si ukážeme hned několik přístupů k pohybu, kterými můžete tělu sezení vynahradit a díky kterým pro vás bude jakýkoliv další sport a oblíbená aktivita zdravější a efektivnější.

Ukážeme si jednoduché cviky a rozcvičky pro každodenní rutinu i přímo v práci, ať už v sedě nebo ve stoji. Kromě fyzického cvičení těla se zaměříme i na zlepšení kvality dechu a zklidňující cvičení pro přepracovanou hlavu.

PRO KOHO JE WORKSHOP VHODNÝ?

Workshop je vhodný pro každého, kdo má sedavé zaměstnání nebo tráví celý den v pro tělo ne úplně vhodné pozici.

CO SI Z WORKSHOPU ODNESETE?

Na doma si odnesete širokou paletu informací i cviků a malý manuál, kde si ty nejlepší cviky budete moci kdykoliv připomenout.

Přihláška

Telefonní číslo použijte také jako variabilní symbol pro vaši platbu. Ve vyjímečné situaci ho použijeme pro kontakt před akcí.
Cokoli se chcete zeptat, nebo ke své přihlášce poznamenat.

Platební informace

Číslo účtu: 2401350940 / 2010
Variabilní symbol: vaše telefonní číslo
Zpráva pro příjemce: Workshop: Kompenzační cvičení pro sedavé zaměstnání

Platební informace se u některých událostí mohou lišit; přesné instrukce si prosím přečtěte v emailu, který dostanete ihned po přihlášení.

Informace o zpracování osobních údajů