Workshop: Stoj na hlavě

Dílna 27/5/2023
550 Kč

Cesta je cíl. Pojďme se společně podívat na to, jak se do stojky dostat pomalu, postupně a bezpečně.

Chtěli byste se naučit stát na hlavě? Na otevřených lekcích není moc prostoru na detailní vysvětlení této pozice.

Přijďte na workshop, kde se v menším počtu lidí podíváme na to, jak se do stojky na hlavě bezpečně, pomalu, krok po kroku dostat a řekneme si, že cesta je cíl 🙂

Ať už stoj na hlavě zkoušíte, nebo teprve začínáte, na workshopu se naučíte přípravné pozice, jednodušší varianty s pomůckami a návod na domácí praxi.

Workshop začneme jako každou jógovou lekci – rozdýcháním, rozhýbáním, pozdravy slunci. Poté projdeme pozicemi s důrazem na střed těla, stabilizaci ramen a lopatky. Po zahřátí a řádné přípravě těla si pak vyzkoušíme stoj na hlavě na předloktí (salamba sirsanasa) a tzv. tripod (mukta hasta sirsasana) a různé vstupy do nich a výstupy z pozice.

PROČ PRAKTIKOVAT STOJ NA HLAVĚ?

Stoj na hlavě patří mezi královské pozice. Posiluje srdce, prokrvuje mozek a zlepšuje jeho funkci, prokrvuje pokožku hlavy a obličeje (lepší výživa). Buduje koncentraci a rovnováhu.

PRO KOHO JE WORKSHOP VHODNÝ

Pro každého, kdo má již alespoň základy jógové praxe a chtěl by se ve své praxi posunout dál.

PRO KOHO NENÍ WORKSHOP VHODNÝ

Pokud máte problémy s krční páteří nebo vysoký krevní tlak či nitrooční tlak, stoj na hlavě není úplně vhodná pozice pro vás.

REZERVACE:

Rezervujte buď přes formulář níže nebo přímo v rezervačním systému.

STORNO PODMÍNKY:

Pokud se přihlásíte k účasti na události, vaše místo bude závazně rezervováno až po zaplacení ceny kurzu (na náš účet, prostřednictvím benefitů nebo na recepci). Storno kurzu či dílny je možné více než 20 dní před začátkem události a to za poplatek ve výši 10% ceny (pokrývá související náklady na plánování, rezervace, marketing a administrativu). Storno kurzu či dílny méně než 20 dní před začátkem akce je ve výši 100% ceny; výměna osob je možná kdykoliv.

Přihláška

Telefonní číslo použijte také jako variabilní symbol pro vaši platbu. Ve vyjímečné situaci ho použijeme pro kontakt před akcí.
Cokoli se chcete zeptat, nebo ke své přihlášce poznamenat.

Platební informace

Číslo účtu: 2802782031 / 2010
Variabilní symbol: vaše telefonní číslo
Zpráva pro příjemce: Workshop: Stoj na hlavě

Platební informace se u některých událostí mohou lišit; přesné instrukce si prosím přečtěte v emailu, který dostanete ihned po přihlášení. Pokud email nedostanete, je možné, že skončil ve spamu nebo byl jinak blokován; vaši přihlášku však přesto zaevidujeme.

Informace o zpracování osobních údajů