Workshop: Základy vinjása jógy pro začátečníky

Dílna 24/9/2022
550 Kč

Osvojte si základy jógové praxe v dvouhodinovém workshopu.

Chcete začít s jógou, ale nechcete se „upisovat“ na dlouhý kurz? Nebo si zatím cvičíte doma, ale ještě se neodvážíte zajít na otevřenou lekci?
Připravili jsme pro vás dvouhodinový workshop se zkušenou lektorkou Katkou Dymákovou, který vás připraví na lekce ve studiu.CO SE NA WORKSHOPU DOZVÍTE:
Na workshopu si osvojíte základy vinjása jógy. Dozvíte se, jak pracovat s dechem, co je to drishti a jak fungují bandhy. Naučíte se základní pozice a sestavy pozic. Vše projdeme krok za krokem a při praxi se zaměříme na správný a bezpečný způsob provedení pozic. Naučíte se také pracovat s jógovými pomůckami – s cihličkami a popruhy.CO JE TO vlastně VINJÁSA?
Jde o propojení dechu a pozice. Doslovný překlad ze sanskritu zní „klást specifickým způsobem“.PRO KOHO JE WORKSHOP URČENÝ:
Workshop je určen nejen těm, kteří s jógou zcela začínají a chtějí chodit na otevřené lekce, ale také věčným začátečníkům či mírně pokročilým, kteří si nejsou jistí svou technikou a chtějí si důkladně projít například pozdravy slunci a konečně je perfektně ovládnout.

CO S SEBOU:
Podložky a jógové pomůcky jsou ve studiu k dispozici, potřebujete akorát pohodlné oblečení.

Přihláška

Telefonní číslo použijte také jako variabilní symbol pro vaši platbu. Ve vyjímečné situaci ho použijeme pro kontakt před akcí.
Cokoli se chcete zeptat, nebo ke své přihlášce poznamenat.

Platební informace

Číslo účtu: 2401350940 / 2010
Variabilní symbol: vaše telefonní číslo
Zpráva pro příjemce: Workshop: Základy vinjása jógy pro začátečníky

Platební informace se u některých událostí mohou lišit; přesné instrukce si prosím přečtěte v emailu, který dostanete ihned po přihlášení.

Informace o zpracování osobních údajů