Body & Mind restart

Dílna 10/9/2022
550 Kč

Přijďte si odpočinout, dobít baterky a obnovte pravidelnou praxi jógy.

Návrat po letních prázdninách do denní rutiny dá každoročně zabrat každému z nás. Ať už bylo vaše léto hektické, aktivní nebo naopak odpočinkové, doražte na speciálně vytvořený workshop, který vám dodá klid na těle i duši.

Body & Mind Restart je dvouhodinová lekce, ve které se spojuje to nejlepší z jógy. Vytvoříme prostor pro zastavení se, protažení a relaxaci celého člověka. Skrze jemnou jógovou praxi nejprve potěšíme naše tělo, skrze relaxační techniky potěšíme hlavu plnou myšlenek, skrze aromaterapii potěšíme smysly a skrze Yoga Nidra (jógový spánek) nakonec provedeme celkový restart.

Tato praxe je vhodná pro každého, kdo si chce po létě odpočinout, dobít baterky, připravit se na pravidelný režim a obnovit pravidelnou praxi jógy.

Přihláška

Telefonní číslo použijte také jako variabilní symbol pro vaši platbu. Ve vyjímečné situaci ho použijeme pro kontakt před akcí.
Cokoli se chcete zeptat, nebo ke své přihlášce poznamenat.

Platební informace

Číslo účtu: 2401350940 / 2010
Variabilní symbol: vaše telefonní číslo
Zpráva pro příjemce: Body & Mind restart

Platební informace se u některých událostí mohou lišit; přesné instrukce si prosím přečtěte v emailu, který dostanete ihned po přihlášení.

Informace o zpracování osobních údajů