Body & Mind restart

Dílna 13/1/2024
590 Kč

Přijďte si odpočinout, dobít baterky a obnovte pravidelnou praxi jógy.

Terka Kalinová si k nám na chvilku odskočí z mateřské dovolené 🙂 Pojďte si dopřát speciální dvouhodinovou lekci s ní!

Nový rok, nové plány, nové předsevzetí. Také se v tom vidíte? Zkuste to letos jinak! Co si místo nesplnitelných cílů a velkých požadavků dopřát čas opravdu jen pro sebe. Přijďte zjistit, že méně je někdy více a vplujte do nového roku pozvolna a s klidem. Body & Mind restart je speciálně vytvořený workshop, který vám dodá klid na těle i na duši.

Dvouhodinová lekce spojuje to nejlepší z jógy. Vytvoříme prostor pro zastavení se, protažení a relaxaci. Skrze jemnou jógovou praxi nejprve potěšíme naše tělo, skrze relaxační techniky potěšíme hlavu plnou myšlenek, skrze aromaterapii potěšíme smysly a skrze Yoga Nidra (jógový spánek) nakonec provedeme celkový restart.

Tato praxe je vhodná pro každého, kdo si chce odpočinout, dobít baterky, připravit se na pravidelný režim a obnovit pravidelnou praxi jógy.

 

Pokud se přihlásíte k účasti na události, vaše místo bude závazně rezervováno až po zaplacení ceny kurzu (na náš účet, prostřednictvím benefitů nebo na recepci). Storno kurzu či dílny je možné více než 20 dní před začátkem události a to za poplatek ve výši 10% ceny (pokrývá související náklady na plánování, rezervace, marketing a administrativu). Storno kurzu či dílny méně než 20 dní před začátkem akce je ve výši 100% ceny; výměna osob je možná kdykoliv.

Přihláška

Telefonní číslo použijte také jako variabilní symbol pro vaši platbu. Ve vyjímečné situaci ho použijeme pro kontakt před akcí.
Cokoli se chcete zeptat, nebo ke své přihlášce poznamenat.

Platební informace

Číslo účtu: 2401350940 / 2010
Variabilní symbol: vaše telefonní číslo
Zpráva pro příjemce: Body & Mind restart

Platební informace se u některých událostí mohou lišit; přesné instrukce si prosím přečtěte v emailu, který dostanete ihned po přihlášení.

Informace o zpracování osobních údajů