Body & Mind restart

Dílna 28/9/2024
599 Kč

Přijďte si odpočinout, dobít baterky a obnovte pravidelnou praxi jógy.

Terka Kalinová si k nám na chvilku odskočí z mateřské dovolené 🙂 Pojďte si dopřát speciální dvouhodinovou lekci s ní!

Po létě se opět můžeme setkat na podložkách a užít si oblíbený workshop Body & Mind restart, speciálně vytvořenou lekci, která vám dodá klid na těle i na duši.

Čas podzimu, čas pomalu opět obrátit pozornost k sobě.

Dvouhodinová lekce spojuje to nejlepší z jógy. Vytvoříme prostor pro zastavení se, protažení a relaxaci. Skrze jemnou jógovou praxi a restorativní jógu nejprve potěšíme naše tělo, skrze relaxační techniky potěšíme hlavu plnou myšlenek, skrze aromaterapii potěšíme smysly a skrze dlouhou relaxaci si dopřejeme plnohodnotný restart.

Tato praxe je vhodná pro každého, kdo si chce odpočinout, dobít baterky a na chvilku zpomalit. Zvládnou ji i začátečníci nebo těhotné ženy.

 

Pokud se přihlásíte k účasti na události, vaše místo bude závazně rezervováno až po zaplacení ceny kurzu (na náš účet, prostřednictvím benefitů nebo na recepci). Storno kurzu či dílny je možné více než 20 dní před začátkem události a to za poplatek ve výši 10% ceny (pokrývá související náklady na plánování, rezervace, marketing a administrativu). Storno kurzu či dílny méně než 20 dní před začátkem akce je ve výši 100% ceny; výměna osob je možná kdykoliv.

Přihláška

Telefonní číslo použijte také jako variabilní symbol pro vaši platbu. Ve vyjímečné situaci ho použijeme pro kontakt před akcí.
Cokoli se chcete zeptat, nebo ke své přihlášce poznamenat.

Platební informace

Číslo účtu: 2802782031 / 2010
Variabilní symbol: vaše telefonní číslo
Zpráva pro příjemce: Body & Mind restart

Platební informace se u některých událostí mohou lišit; přesné instrukce si prosím přečtěte v emailu, který dostanete ihned po přihlášení. Pokud email nedostanete, je možné, že skončil ve spamu nebo byl jinak blokován; vaši přihlášku však přesto zaevidujeme.

Informace o zpracování osobních údajů