Jóga a brunch s Ivanou Studenou

Dílna 18/2/2023
650 Kč

Přijďte k nám odstartovat víkend praxí a dobrým jídlem :)

Připravujeme pro vás další lekci s brunchem!

Přijďte k nám nastartovat víkend!

V sobotu 18. února od 10:30 vás 75minutovou energickou vinjásou provede Ivana Studená. Můžete se těšit na flow se silovými prvky.  Nejdřív zvědomíme dech v celém trupu, jemně rozhýbeme páteř, poté se zahřejeme pozdravy slunci, najdeme uzemnění skrz sled pozic s chodidly v podložce a poté budeme hledat rovnováhu v balančních pozicích na nohou i rukou, nebo to alespoň zkusíme 🙂 Na závěr vás čeká zasloužená relaxace s vůní  vykuřovadla palo santo. Budete odcházet protažení, posíleni a plní energie v těle a klidu v duši.

Po lekci se náš sál promění v čajovnu – posedíme u dobrého čaje, kávy a vyváženého jídla – na výběr budou i bezlepkové a veganské pokrmy. S láskou pro vás upeče a uvaří Ivana a naší skvělí kluci z recepce Honza a Dominik.

Přijďte si popovídat o józe, o životě, prohloubit přátelství či navázat nové! Již teď se na vás moc těšíme!

EARLY BIRD CENA: při zaplacení do 10. 1. 2023 – 650 Kč (poté 750 Kč)

 

Přihláška

Telefonní číslo použijte také jako variabilní symbol pro vaši platbu. Ve vyjímečné situaci ho použijeme pro kontakt před akcí.
Cokoli se chcete zeptat, nebo ke své přihlášce poznamenat.

Platební informace

Číslo účtu: 2401350940 / 2010
Variabilní symbol: vaše telefonní číslo
Zpráva pro příjemce: Jóga a brunch s Ivanou Studenou

Platební informace se u některých událostí mohou lišit; přesné instrukce si prosím přečtěte v emailu, který dostanete ihned po přihlášení.

Informace o zpracování osobních údajů