Jóga pro těhotné

Kurz od 16/9/2020 do 21/10/2020
1 199 Kč

Kurz je vhodný pro všechny nastávající maminky jako ideální podpora klidného a příjemného průběhu těhotenství a příprava na porod.

PRO KOHO JE KURZ VHODNÝ?
Kurz je vhodný pro všechny nastávající maminky jako ideální podpora klidného a příjemného průběhu těhotenství a příprava na porod a šestinedělí.

O KURZU
Tento kurz Vám přinese klid a sebejistotu a velmi jemnou a citlivou formou Vás připraví na novou etapu Vašeho života. Jemná terapeutická těhotenská jóga pro uvolnění napětí a zároveň udržení těla v kondici, dechové techniky pro osvojení principů správného dechu, meditace a řízené relaxace pro hluboké zklidnění, aromaterapie, komunikace s miminkem a sdílení v ženském kruhu. To vše nás čeká v tomto krásném a silném kurzu pro nastávající maminky, kde naleznete relaxaci i nový zdroj vnitřní síly.

CO SI Z KURZU ODNESETE?
Naučíte se jógové cviky a dechové techniky, které budete moct poté praktikovat i doma. Propojíte se s moudrostí vlastního těla a prohloubíte důvěru v sebe sama. Na každé lekci si odpočinete díky hlubokým relaxačním technikám a aromaterapeutické péči a zároveň načerpáte nové síly skrze jemnou jógu a práci s dechem. Obsah kurzu je koncipován tak, aby se snížily anebo dokonce eliminovaly veškeré nepříjemné symptomy provázející občas těhotenství, jako je např. bolest zad, bolest hlavy, nechutenství, zhoršené trávení, nervozita, chronická únava, apod.

KONTRAINDIKACE
Kurz není vhodný pro ženy, jež mají indikované rizikové těhotenství. Pokud si nejste jistá, zda je kurz pro Vás vhodný, kontaktujte prosím studio či lektorku, rádi Vám budeme nápomocní.

LEKTORKA
Kurzem vás provede zkušená a milá lektorka jógy a průvodkyně ženských kruhů a seberozvojových seminářů, Karolína Leia. Karolína se józe věnuje již přes 15 let a je známá svým klidným a vlídným přístupem nejen k józe, ale i k životu. Absolvovala mnoho jógových a sebezkušenostních výcviků v Čechách i zahraničí. Založila Shakti ášram, posvátný, vyživující a léčivý prostor pro ženy. Věnuje se výuce terapeutické tantra jógy, provádí ženy v rámci ženských kruhů anebo se jim věnuje v rámci ajurvédské marma terapie. Dlouhodobě studuje ajurvédu a aktuálně je v přípravě na ajurvédskou poporodní dulu. Více informací o lektorce: www.kayayoga.org